gümüş sikkeler

eses26

Yeni Üye
Arkadaşlar dönemi ve ederi hakkında bilgi alabilirmiyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ragıp

Uzman
@eses26
hayırlı olsun
paylaşımınızda, site kurallarına aykırı sözlerinizden dolayı, düzelttim.
biliyorsun ki, sitede alım satım yapmak, ortak aramak vb konular kesinlikle yasaktır

açmış olduğunuz konunun bölümünüde değiştirdim.

bilginize

selametle

Pscyhe

Engellendi
Gercek olana zaten gerekli bilgiyi veriyoruz...sahte olana gercekmi diyelim illa....

man_correct

Bilgili Üye
Hepsi sahte zaten fotoğraflar ve arkadaşın ilanı herşeyi gosteriyor 10 tane numune bu olmasa bu olur gibisinden.

eses26

Yeni Üye
Yorumlara bakıyorum da hepiniz arkeolog olmuşsunuz bunlar test edilmiş parçalar sahte diyen arkadaşlar yakından baksın test ettirsin biri sahte çıksın değeri kadar para ben vercem ona

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Yorumlara bakıyorum da hepiniz arkeolog olmuşsunuz bunlar test edilmiş parçalar sahte diyen arkadaşlar yakından baksın test ettirsin biri sahte çıksın değeri kadar para ben vercem ona
Ne kadar boş yorum yapiyorsunuz.Test ettirdiğsen testi eden dönemini ederini söylemedimi sana.Burda ne ariyorsun o zaman amaç ne ? Nasıl test yaptirdin ? açıklada bilmeyen arkadaşlara bilgi olsun.

Balkır

Member
eses26 kardeşim gerilmeye gerek yok. Sen elindekiler hakkında bilgi almak istemişsin, sitedeki arkadaşlar fikirlerini beyan etmişler. Eğer elindekilerin orjinalliğinden şüphen yoksa önünde iki seçenek var. Ya müzeye verirsin sana gerekli açıklama ve ödeme yaparlar ya da el altından satmaya çalışır jandarmaya yakalanırsın ve elindekilerden olur, tutuklanma ihtimaliyle karşı karşıya kalırsın. Bunlarla ilgili şahsi bilgi edinmek için de antik sikke kataloglarına bakabilirsin.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
toprağım esmişsin :)

Mutlu666

Member
Ne kadar boş yorum yapiyorsunuz.Test ettirdiğsen testi eden dönemini ederini söylemedimi sana.Burda ne ariyorsun o zaman amaç ne ? Nasıl test yaptirdin ? açıklada bilmeyen arkadaşlara bilgi olsun.

Test ettirdim yorumunu konuyu açtıktan 1 gün sonra yazmış Kıskançlık belirtileri sanki bu yorumlar biraz daha polemik olmayan cümleler kursanız.

eses26

Yeni Üye
ben konuyu farklı actım falat admın bu sekılde duzenleme yaptı ben degerını ve tıcaretını bılmek adına paylasım yaptım