güzel bir sunak lakin mezar nerede ?

carsambali

Bilgili Üye
A.s. kardesim...oncelk 4 resimdeki agacin arkadinda ot olmayan alani bi kontrol et..sonraki resimlerde cokme yapan yerler var ve en son resimdeki kesme islem gormus tasin oldugu alan..bu alanlari bosluk tespiti yapiyorsan incele..guzel oda mezarin var diger mezarlarda hemen cevresinde veya sedirle odanin icinde olabilir..ama her halikarda guzel oda mezarin var cokta uzakta degil sunagin cevresinde dedigim alanlarda bosluk ve degerli tespiti ile sonuca ulasirsin Allah in izniyle..
inşaallah ustam,dualarınız ve bilgilerinizle

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ben tospaya benzettim.

Tosba deme, çok bozuluyor...kahkaha

Araçta çocuklarda vardı, kırmızı ışıkda durduk.
Benim en küçük baba tosbaya bak dedi.
Yaklaştık iyice, arka cama yazı yazdırmış:
"Sensin Tosbağa"
Hayranım bu milletin espri yaklaşımına :72:

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 186826alan mezarlık alanı bir den fazla mezar olması lazım, çevrede ve işaretlediğim yerde çubukla boşluk bulmaya çalışın. Alanın yapısı itibarıyla boşluğun rahatlıkla bulunacağını düşünüyorum. Sağlıcakla

erbay

Member
Usta 2 kanaldan su akiyor 2 kanali ileriye doğru birleştir mezar orada 2 kanalin suyunun aktiği yenin arasinda

carsambali

Bilgili Üye
Sedegor ustam seninde yorumunu alabilirmiyim? ayrıca yaklaşık bir senedir yemek teklifim halen devam ediyor :)

carsambali

Bilgili Üye
Sedegor ustam burası son açtığım konuya yaklaşık 1-2km mesafede,burası için nedersiniz?