Güzel bir sunak..

Pscyhe

Engellendi
Güzel bir sunak arkadaslar isciligi cok guzel yaninda tek bir ayak isaretide var.Alanin detayli fotolsrini ekliyorum degerli bilgileriniza ihtiyacimiz var..

Ekli dosyayı görüntüle 180192

Ekli dosyayı görüntüle 180193

Karsi tarafin resimleri arka tarafi 20 mt bi ucurum.sadece bu alan var kontrol icin.

Ekli dosyayı görüntüle 180194

Ekli dosyayı görüntüle 180195

Ekli dosyayı görüntüle 180196

Ekli dosyayı görüntüle 180197

Ekli dosyayı görüntüle 180198

Ekli dosyayı görüntüle 180199

ragıp

Uzman

ustam, bu sunak benim çok hoşuma gitti.
dikkatli tetkik edilir ise. (bu fotoğrafta bahsettiğin o ayak görünmüyor)
sunak, dört bir tarafa yön vermiş :)
ustam, içini temizleyip, sunak iç çeperinde murç izi bakmalısın
sunak kenarındaki kanalların sahte olduğu gibi, ayak izi de sahte olabilir.
asıl olan murç izidir.
öff ya bende karşımda acemi biri varmış gibi oturdum yazıyorum.
sen ne yapacağını benden daha iyi bilirsin.
rast gele

Pscyhe

Engellendi
Valla ragıp kardesim alan cok guzel ve tespitlerimiz oldu.su anda zeytin toplama muhabbeti var nasipse 1 hafta sonra burda isleme baslayacaz.asil timur964 abimle kafamiza takilan 4. 7. 8. resimdeki isaretler 4. resimdeki zig zaglar iyice inceledik iscilik var yanindaki isareti hac olarak dusunduk sonradan bu isarete benzerini eski konularda gormustuk buyuk bir tilsim yada şeytan isareti olarak dusunduk..7. ve 8. resimdeki isaret ondada bariz iscilik var..asil sorun su bu 4 resimin 7 8 dekiyke baglanttisi varmi yoksa 7 ve 8 resim dusundugumuz isaretmi bu konuda ustalarimizdan yardim bekliyoruz

ragıp

Uzman
Valla @ragıp kardesim alan cok guzel ve tespitlerimiz oldu.su anda zeytin toplama muhabbeti var nasipse 1 hafta sonra burda isleme baslayacaz.asil @timur964 abimle kafamiza takilan 4. 7. 8. resimdeki isaretler 4. resimdeki zig zaglar iyice inceledik iscilik var yanindaki isareti hac olarak dusunduk sonradan bu isarete benzerini eski konularda gormustuk buyuk bir tilsim yada şeytan isareti olarak dusunduk..7. ve 8. resimdeki isaret ondada bariz iscilik var..asil sorun su bu 4 resimin 7 8 dekiyke baglanttisi varmi yoksa 7 ve 8 resim dusundugumuz isaretmi bu konuda ustalarimizdan yardim bekliyoruz

evet 7 ve 8 de bariz çizikler mevcut. bu çizikler 4 nolu fotodaki kayanın üzerinde mi ?
4 nolu fotoda güzel bir kaya mezarı çıkar. timur964 ustamın"buda benden olsun" diyerek paylaştığı gibi
çok iyi incelemek gerek. kaya mezara müsait.

çizikler konusunda okadar karamsar olmayın. bölge oldukça eski.
tılsım vb olacağını hiç düşünmüyorum
çözmek için daha geniş açılı fotoğraf ile coğrafi çekiller, dereler karşılaştırılabilinir diye düşünüyorum

Pscyhe

Engellendi
timur964 aabi hatirladim eger yanlis hatirlamiyosam dadas_25 kardesim boyle bi isaretle ilgileniyodu galiba..

Şirvan

Operatör
O çukurda bir giriş olmali. Zikzakli kayanin sağ burun tarafınin resmi varmı ustam

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sunagin oldugu kayada kapak baktinizmi ustam. Eger kaya buyuk degilse fazla uzakta olmamali genelde kayanin altinda olur. Selametle