Güzel yorumlarinizi bekliyorum :)

Esmerim

Member
Muhterem,
Keşke her resmin konusunu ayrı ayrı açsaydın, sana daha faydalı olurdu.

Hatta gel üşenme herbirisine ayrı ayrı konu aç.
Resimlerini çoğalt.
Ustaların yaptığı yorumları ve çizimleri de kopyala.

Böyle kalırsa birçok husus muallakta kalacaktır.

Yer ayrı oldukça konu açımı da kesinlikle ayrı olmalı.
Önerin için teşekkür ediyorum , İlk konu açışımdı buseferlik böyle oldu bundan sonraki konuları tek işaret ve çevre resimleriyle açmayı planlıyorum. İyi Günler

yusuf_0

Member
Bunlar başka bir siteden alınmış hepsi işaret deve var harita var vb.. Gerçekte siz çekmişsenix allah muvaffak etsin

Esmerim

Member
Bunlar başka bir siteden alınmış hepsi işaret deve var harita var vb.. Gerçekte siz çekmişsenix allah muvaffak etsin
Benim olmayan resimi alip burda niye yorumlatiyim kardesim bos bos konuscaksaniz yorum yapmayin ben usta olan işten anlayan insanlardan yorumlar istiyorum bilginize olsun bendem baska kimsede bu resimlerin aynisinida göremezsiniz iyi aksamlar

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Benim olmayan resimi alip burda niye yorumlatiyim kardesim bos bos konuscaksaniz yorum yapmayin ben usta olan işten anlayan insanlardan yorumlar istiyorum bilginize olsun bendem baska kimsede bu resimlerin aynisinida göremezsiniz iyi aksamlar
Değerli kardeşim konunu takipteyiz. Sen resimleri detaylandır bu tür iddiaları da çalışmalarınla kanıtla sitemizden gereken yardımı göreceksin. Selametle

Esmerim

Member
Değerli kardeşim konunu takipteyiz. Sen resimleri detaylandır bu tür iddiaları da çalışmalarınla kanıtla sitemizden gereken yardımı göreceksin. Selametle
Sayın moderatörüm bu isaretin yeni resimlerini konu olarak actım oradan devam edebilirmiyiz. Selametle sizi o konuya bekliyorum

The Thing

C*
Süper Moderatör
O kayayı girişin önüne tıkamışlar ki açamayasınız diye, önce onun çevresini genişçe açın ve yok edin.Bol şanslar.