HAÇ... görüşlerinize.. .

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Girisi goremedim kardesim. Yalniz bu kayada kasa var sanki. Dedektor ve cubuk sizin icin sart. Ayrica o kayalik alanda acilmis kaya mezar varmi. Bir suret mezara bakar gibi duruyor resim yaniltmasi degilse.

Esteban74

Editör
Mirkut Ustam, bölgede dedektörle kabaca dolaştım. Çubuklarla detaylı şekilde bakmadım. Yani her ikiside var ustam. Işaretlerde yeri tespit ettikten sonra çubuk tutmak istiyorum. Burda çubuklarla baktığım ve boşluk aldığım iki üç yer var. Birisi kaplumbağanın kafası ama değerli yok. Diğeri vajina işaretinin arkası.
Kayalıkta açılmış kaya mezar yok. Ve orası beni çok zorlar diye düşünüyorum. Gördüğünüz silüet çıplak gözle de görünüyor.
Saygı ve Sevgilerimle...

Wise99

Aktif Üye
Bnce sizin anlattiklariniz bana ters geldi yani benim görüşüm şu; bir kisi degerli bireylerini koyacak ve isaret yapacak nie benzetme yapsin ki? direk yapar o isareti. Yani benzetme ve isaret ayri şeyler uzulerek söylüyorum bunu ama kbakmayin bn olsam dik yamaclarin alt taraflarina bakardim bu resimlerdeki yerlerle hic ugrasma derim kendi dusuncem yalnis anlasilma olmasin lutfen selametle

Esteban74

Editör
Selamünaleyküm Kafkaslı hocam yorumlarınızı merak etmekteyim.
Saygılarımla...

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mutlaka cevabını vereceğim sabır ı
İnşallah

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kıdemli Üye
DurumuÇevrimdışı
Üyelik tarihiApr 2016
Mesajlar176
Tecrübe Puanı9
Rep Derecesi: **

Aleykümselam @nik Ustam.
Şifre derken , nasıl bir şifre açıklık getirebilirmisiniz...
Saygılarımla...​

Beğen
S.A.USTAM ÖRNEK BALIĞI ELE ALALIM BALIK ASLA VE ASLA ÖN TARAFINDA HAZİNESİ OLAZ BALIĞIN PİSKOLLOJİSİ ÇOK ÖNEMLİDİR O ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEKSIN ÖRNEK BALIK YUMURTASINI BIRAKMAK İÇİN TERS YÜZER VE O DERENİN İLK KAYNAĞINA GELMEYE ÇALIŞIR ÖNÜNE SET GELİRSE ZIPLAR VE ZIPLADIĞI YERDE SIRT ÜSTÜ DÜŞER. BALIK YANINDA BULUNAN MURÇ İZİ,OK,ÇİZGİ,ARTI VS GİBİ YÖNLENDİRİCİ İŞARET BULMALISIN YOKSA KUYRUK YÖN VERİR O DA YOKSA GÖZLERİ ÇOK ÖNEMLİ BAKTIĞI YERDE YA SON NOKTA YADA İKİNCİ İŞARET BULMALISIN.
DEĞER İŞARETLERDE ÖYLEDİR U ,V ,O .YAPAN İŞARETLERE BAKACAKSIN .
KABLÜMBAĞADA AYNEN ÖYLEDİR ASLA MALI ÖNÜNDE DEĞİL ÖRNEK KABUKLARI,AYAKLARI,GÖZLERİ VEYA YANINDA BULUNAN YARDIMCİ İŞARETLERE BAKILIR SANIRIM ANLAŞILMİŞTIR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Balıktan başlıyalım esteban 74 arkadaşlar çok güzel yorumlar yazmışlar bu balık var olduğunu kabul ederek yazdı yorum
1 kilese olmanlı çünkü balık bir hristiyan sembolüdür
2 V işareti veya veyi oluşturan bir yer
3 ustamın çizdiği yönde üçgen şeklinde bir taş
bu taşı bulursan 3 şeydaha olmalı eğerki bulursan
1 parası 2haritası 3 yada değişik albenisi olan bir taş

sana birazda ölçülerinden bahsedeyim

onların saptırdığı incilde yazar okumanızı tavsiye etmem tamamen saçmadıt töğbe töğme
hz inanın 153 balık tuttu diye yazar hazineciler bunu metre olarak kabul eder ama yanlıştır her santim bir ayak boyu yada 72 santimdir
Pisagor'153:265'dirbalığın ölçüsümistik kabul edilen bir sayıdır balığın remil sayısı 9 dur hazinecilikte 9 değeriKara taş, Kara taşlı mağara der bu benim fikrim hiç kimseyi bağlamaz bu işler nasip işi hobi olarak yapın ki sizi esir almasın

Son düzenleme:

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kaplumbağa konusuna gelince değişik haritalar bölümünde açıllamalı işledim oradan faydalanabilirsin
Ama şunu belirtmeden geçemiyeceğim senin adını koyduğu işaretleri ben benzetemetim dediğin işaretle hakkını helal et inşallah

Son düzenleme:

Esteban74

Editör
Kafkaslı Ustam teşekkürler...
Balık işaretinin bulunduğu mağara , kara yaşlı mağara olabilir. Duvarlardaki kayalar genelde siyah.
Ustam , kale ve kaleler var , kilise yerleri var.
V oluşturan , balığın önü var ve mağaranın içinde önü kayayla kapatılmış V gibi küçük bir yer var.
Mağarada Üçgen şekilde taş var. Ve benim dikkatimi çeken bir taş daha var. Diğer bulmam gerekenler nerededir ustam. Fotolarını yüklüyorum

Bu taş dikkatimi çeken bir taş

Buda mağara içinde önü kayayla kapalı yer.

Saygılarımla...