HAÇ ve SUNAK çözümlenen işaret.

Pscyhe

Engellendi
arahnikaya kardesim son kontroller yapildi ama net olarak emin olamadik..bi kac test daha yapacaz ondan sonra her sey netlesecek.su anki durumla halen islem yapmadik beklemedeyiz.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kardeşim yuvarlık oymanız sunak oymasına benzemiyor hiç bir işçilik gözükmüyor.işçiliğin kaliteli ve iri olması gerekirdi.yüzeyde hiçbir mezar bulgusu gözükmüyör en önemlisi mıcır ve çöküntü yok

Pscyhe

Engellendi
Sedegor ustam resimde siyah isaretlenen yer cantanin oldugu kaya diger boş alanda oda yada mezarin oldugu yer...???

Feda

Bilgili Üye
Pscyhe ustam bölge mekeciler,ördek ve define mevzularından yogun gözetimde.jandarma gelmese ormancı ormancı gelmese çevreci mutlaka bişeyler oluyo dikkat gözünü seviyim.allah emeğinin karşılığını versin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@Sedegor ustam resimde siyah isaretlenen yer cantanin oldugu kaya diger boş alanda oda yada mezarin oldugu yer...???

Kıymetli Kardaşım,
İşaretlerin olduğu kayayı 180 derece çevirdiğini düşün. Arka taraftaki tepe ile birebir uyuşur.
Her bir işareti metrajla Sunakın denk geldiği yer mezardır.
Oda olarak tespit ettiğiniz yer; büyük bir kayanın başlangıç ve bitim noktaları olması muhtemeldir.
Değerli tespiti yapınız. Hiçbir değerli işareti vermezse düşündüğüm gibidir.

Olayın özü şu:
Bu mezarın bulunması istenmemiş ve büyük bir ustalıkla yeri şifrelemişler.

Kolay Gelsin.

Pscyhe

Engellendi
Dogrudur timur964 abi eger benim isaretledigim kaya calinin arkasinda kalan yerse senin isaretledigin alan dogru yer..ben resim acisina gore orasi oldugunu dusundum..

papşen

Member
Yorumlarım şahsi olup resmi izinli kazılar için ge
Son düzenleme: