Hala çozulemedi

Haydo

Yeni Üye
Kardeş bu gördüğün iki yüz ifadesi güçlü bir krala ve esine ait bunun anlamı ise şudur her zaman krala yönetilen işlerde kadınlar öncelik tanırdı buda kadının baktı tara dik bakis yap ve Çubuk yardımıyla boşluk ara hade rast gele

malibu_18

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 131566
Selamin aleykum ustalar bu resim hala cozulemedi sizce o resimdeki yuz seklindeki olan sey nedir yanina kadar ciktim fakat cekemedim murcla yapildigi cok belli.Yorumlarinizi bekliyorum.
önceki konunda sana o yüzü söyleyen bendim kardeşim . hala doğal olmadığı görüşündeyim . yalnız böyle tek resimle olmaz bu iş , uzaktan yakından , sağından , solundan resimleri lazım . sadece o kapının değil , uzaklaş 50 metre geriden resimle vs... tek yere odaklanınca diğer yerleri göremiyoruz .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Mihrab yon vermis. Mezar solda.
Kayalari tokmakla kontril ediniz.
On tarafindada cubukla bosluk bakiniz.
Kolay Gelsun.

pusatnuri

Member
Ustalar resme gore sol tarafta var bi tek duzluk ve orasindada uzun otlar var herhangi bi kayalik yada tumsek yok dumduz resmine aticam simdi

hades40

Bilgili Üye
pusatnuri Bu çalışmayı sen yapacaksın maddi gücün müsayitse 80 lik hilti ucunu salladınmı gerisini sorguya hacet olmadan halledersin lakin kısıtlı bütçeyle çalışma yapacaksan ufak ufak çalışacaksın..