Halen hayvanın ne olduğunu bulmaya çalışıyorum

Azo19

Yeni Üye
Merhaba fotoğraflarda ki hayvanın halen ne olduğunu tespit edemedim. Köpek, Koç ? Fikirlerinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kilise ve çeşme varmı yakınlarda biraz bilgi verebilirseniz belki bir fikir oluşabilir. Birde derede şelale.

Gumulcineli1

Yeni Üye
Baktigi yonu resim cek kocveya kopek nereye bakiyor bi bak bakalim sirtini daha taşa

The Thing

C*
Süper Moderatör
X olan yer küçük bir arge
ve
Ok olan yöne doğru bakınca ne görüyorsun, yığma yada yapı kaidesi gibi, harabe alan vs.

001.png

Azo19

Yeni Üye
X olan yer küçük bir arge
ve
Ok olan yöne doğru bakınca ne görüyorsun, yığma yada yapı kaidesi gibi, harabe alan vs.

Ekli dosyayı görüntüle 300550
Teşekkür ediyorum ilginiz için o x bölgesine yoğunlaşmıştık bizde lakin şuan aşırı derecede kar var çalışma yapamadık. Kafanın Baktığı yönde dikili taşlar var yığma tepe yok. Taşlara odaklanmayı düşünüyoruz. Lakin kafamızı karıştıran bu fotoğrafta ki hayvanın olduğu yer büyük mağara gibi biryer hayvanın sol tarafında tuzaklı Kaya keşfettik altını taşla beslemişler. Oradan da şüpheleniyoruz. Araştırmamızda hayvanın bekçi olduğunu hayvanın olduğu yerde hediyesi baktığı yönde asıl malzemenin olduğunu düşünüyoruz. Fikirlerinizi bekliyoruz. Teşekkürler.

Ledun

Bilgili Üye
Teşekkür ediyorum ilginiz için o x bölgesine yoğunlaşmıştık bizde lakin şuan aşırı derecede kar var çalışma yapamadık. Kafanın Baktığı yönde dikili taşlar var yığma tepe yok. Taşlara odaklanmayı düşünüyoruz. Lakin kafamızı karıştıran bu fotoğrafta ki hayvanın olduğu yer büyük mağara gibi biryer hayvanın sol tarafında tuzaklı Kaya keşfettik altını taşla beslemişler. Oradan da şüpheleniyoruz. Araştırmamızda hayvanın bekçi olduğunu hayvanın olduğu yerde hediyesi baktığı yönde asıl malzemenin olduğunu düşünüyoruz. Fikirlerinizi bekliyoruz. Teşekkürler.
İlk fotoğrafı çözecek ve sistemi anlatacak birisini bulmadan işleme başlamayın.
Ne yapsanız hedefe ulaşamazsınız, çok yorar. Burasını güzel yerlerden birisi kabul edebiliriz.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu bir koç başı bence. Bulunduğu alanda da bir kutsallık arz edebilir. Bunun olduğu kayalık bir eski tapınak yeri yada gizli bir mağaramsı tapınak olabilir. Pagan kokan bir işçilik var bunda. .İllaki define olmalıdır diyemeyiz.

Ledun

Bilgili Üye
Bu bir koç başı bence. Bulunduğu alanda da bir kutsallık arz edebilir. Bunun olduğu kayalık bir eski tapınak yeri yada gizli bir mağaramsı tapınak olabilir. Pagan kokan bir işçilik var bunda. .İllaki define olmalıdır diyemeyiz.
Tamamen pagan kıymetli ustam burası.
Lakin figüre yoğunlaşınca vd emareler bilinmeyince, fotoğrafda yetersiz olunca malesef daha bekler burası.

Usulunce fotoğraflama yapılmayınca böyle akamette kalıyor konular. En azından düzlükde bulunan mezarın yerini görebilmeliydik fotoğraflarda. Amma oralar hiç fotoğraflanmamış malesef.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Tamamen pagan kıymetli ustam burası.
Lakin figüre yoğunlaşınca vd emareler bilinmeyince, fotoğrafda yetersiz olunca malesef daha bekler burası.

Usulunce fotoğraflama yapılmayınca böyle akamette kalıyor konular. En azından düzlükde bulunan mezarın yerini görebilmeliydik fotoğraflarda. Amma oralar hiç fotoğraflanmamış malesef.
Sevgili ustam selamun Aleyküm . Nasılsınız iyimisiniz. Biraz uzak kaldım sizleride özledim. ALLAHIN izni ile keyifleriniz sıhhatiniz yerindedir inşallah. Görüşlerinize saygı ile katılıyorum zorlu yerler bunlar. Artık bu tip yerlerden bende bilakis ziyaret etmekten gına geldim. Bu kış bir kartala çıktım azamet bir şey ustam. İnan üstünde yürümeye korktum öylesine bir konumda idi. Tabiki yaşda var. Lakin her yerin ziyeretçisi eksik olmuyor. öyle çalışmakar gördümki inan ustam ağzım açık kaldı . Beş metre ana kayayı oyanmı istersin 20 metrekare yeri 3 metre inenmi istersin dağları bile un ufak edenmi istersin Vsvsvsv bir sürü nafile boş işler ustam . İnan ustam bu işlerinde artık cılkı çıktı. En ücra köylerde bile teknoloji var . 10 kişiden 2 sinde alet var edevat var. Her kes defineci olmuş. İspit çoğaldı. Bu kış biz bile tongaya düştük de Allah dan ya nımızda fazla envanter yok idi sohbet ederek çubuklarr kaybı ile atlattık işi. Lakin şu cepler çıktığından beri sizi arazide biri görmesin hemen alo deniyor. Eskiden teknoloji yok iken rahat geziliyor idi. Sizi görseler bile anında ispit yok idi. Yani artık en ücra yerlerde gezebiliyoruz. İşler zorlaştı ustam. Neyse kafanı yormayayım Tekrar Selamun Aleyküm sevgili ustam