Halka işareti tahrip edilmiş

poseidon2023

Uzman
demek istedigim bu yapıyı daha geriden konpile görünecek gibi resim dört tarafı görmemiz gerek yada üzerine cıkacan sag sol ön arka resim cekecen seni yönlendirecez

son yükledigin ayrı resim sanırım bi yeri başla kafanda oturt büyüklü genişlik girişi içindeki ne var diye calış çalışma önemi yok sonra başka yere bak resim at yardım ederiz sorun deyil hee bir iki üç dört olur baktık calışma yok sadece resim koyup geyik yapıyon ben bedeva zaman harcamam BU SANA DEYİL GENEL olarak öyle yapan çoook kişivar sayfasına bile girmem

cubuk en iyisi kendi yaptıgın sayfamda cubukkkk cubukkkkkk diye bagırdıgım paylaşım var
neyi nasıl tespit edilir anlatıyorum bi bak ve sonlara dogru tornacıda yaptırdıgım cubuk örnegi var onada bak

pertinax

Aktif Üye
Allah razı olsun hocam gerekeni yapacağım ve burda paylaşımlarım olacaktır bu çubuk olayını iyice bir kavrayayım hemen çalışmalara başlayacağım hocam . Değerli hocam son yüklediğim resim de bu alanda oda girişi bul demiştinizya ordaki çeperin içinde olan kaya dedim onuda görmeniz gerekebilir diye yani aynı alan hocam alanın dışına çıkmadım

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

The Thing

C*
Süper Moderatör
pertinax Allah omur verirse buraya pc'den bakacagim dikkatlice daha sonra,
mobilden zoom in zoom out gozlerimin ici karardi :D