Hangi dedektör kafalar karışık

Mavigöz

Member
Usta hangisi tam açıklarmısın bana 1metreyi gösteren bulmam sart

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: pro

Mavigöz

Member
Hocam sen kulandınmı memnunmusun

Moderatör tarafında düzenlendi:

BilgiliAnne

Member
Usta hangisi tam açıklarmısın bana 1metreyi gösteren bulmam sart
Bugun bir dedektorcuye yazdim kruzer 80 cm mis Impact pro onerdi buyuk baslikla 150 den derin paralari buluyormus kucuk baslikla 40 cm mis yuzeysel bende sanirim impact pro alacagim fiyat kruzere gore daha uygun 3.600

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
X bir makinayı kendiniz kullanıyorsunuzdur ve avantaj/dezavantajlarını yazıp paylaşırsınız bu çok doğaldır. Sonuçta bilgi alış verisi yapıyoruz.

Lâkin;
***Piyasadaki en iyi makinayı ikiye katlar,
(Demek ki uluslararası firmalar boşa çalışmış)
***Satıcı arkadaşım,

Diyerek üyeleri sizinle veya satıcı ile (ki siz bu cümle ile iletişim için aracı olurum demek istemişsiniz) ortak noktada buluşturup alım-satım konusuna alenen aracılık yapmak "ağır reklama" ve kural ihlaline girer.

Sadece bilginizi paylaşın. Satıcıları veya isimlerini veya aranızdaki ilişki seviyeleri forumun dışında kalsın.

pro

Member
X bir makinayı kendiniz kullanıyorsunuzdur ve avantaj/dezavantajlarını yazıp paylaşırsınız bu çok doğaldır. Sonuçta bilgi alış verisi yapıyoruz.

Lâkin;
***Piyasadaki en iyi makinayı ikiye katlar,
(Demek ki uluslararası firmalar boşa çalışmış)
***Satıcı arkadaşım,

Diyerek üyeleri sizinle veya satıcı ile (ki siz bu cümle ile iletişim için aracı olurum demek istemişsiniz) ortak noktada buluşturup alım-satım konusuna alenen aracılık yapmak "ağır reklama" ve kural ihlaline girer.

Sadece bilginizi paylaşın. Satıcıları veya isimlerini veya aranızdaki ilişki seviyeleri forumun dışında kalsın.
arkadaş imalatcı arkadaşla benim bir alakam yok tafsiye istiyor lar bende yaptım aylardır herkes haklı olarak bir tafsiye arayış içinde bende 2 dedektör aldım biri amerikan 3 mt yazıyordu 25 cm zorluyo neyse face de simatek diye bir sayfası var 10 yıl önceki modelini test yapıyor bi bak

pro

Member
Bugun bir dedektorcuye yazdim kruzer 80 cm mis Impact pro onerdi buyuk baslikla 150 den derin paralari buluyormus kucuk baslikla 40 cm mis yuzeysel bende sanirim impact pro alacagim fiyat kruzere gore daha uygun 3.600
amerikan malı aldım 3 mt yazıyordu 25 cm denemeden alma sakın