Hangi Makine

Malikbey

Yeni Üye
Geometron.kardeş.ben sizden bir adet.deep blow cihazi aldim.2 defa oraya geldim ilkinde.ayak üstü makina nasil çalişir diye öğrettiler.2 cisinde tekrar geldim.her seferindede 24 saatlik yoldan geliyordum.2.defasindada sözde arazide eğitim verecektiler.vermediler.sozde hava yağmurludur olmaz dediler.ama havada açik vede güneşliydi.eğitim hiç görmedim.arazide cihaz neyi nasil görür bilmiyorum.şekli şemasi nasil anlaşilir onuda bilmiyorum.arazide hiç eğitim videolariniz. Yok.geldiğim yol 24 saat geliş 24 saat gidişlidir boşu boşuna 1000 lira daha yollarada harcadik.neyse oda sorun değil ama benim bu eğitim alma durumum nasil olacak.valla hakkimi helal etmedim açik soylim.

eski

Editör
Zamanında kadının biri bızıkçı ya gitmiş sipariş verecek, başlamış anlatmaya , boyu şöyle olsun, kalınlığı şöyle olsun ,sertliği şöyle olsun,esnekliği şöyle olsun, şu kadar süre sonra sıvı boşaltarak gevşesin, istediğimde tekrar hazır olsun vs vs
'' bızıkçı bakmış kadına,, o kadarını yapabilsem satmam kendim kullanırım demiş...