Hangısı daha öncelikli.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Hocam vaziyet belli tonajlı kayalarla bir şeyi koruyorlar ,sadece bir işarete bakar, o işareti de göster bize de bizde emin olalım.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam seni çektin fotoları. Güzel mekan. Bilirsinki.o.kayaların.arkası.ve.baktığı.yönlerin.fotosuda.lazım.haa.imkanyok.kendim.bakcam.alana.dersen.son.resim.sıralı kayadan. İçerden. Kapama. Yeri. Arayınız. Bulunmaz. İse. Aynı Yerin. Önünde.ısrarla.boşlukalan.testi.yapınız. Selametle bol nasipler

Tastan

Editör
The Thing ustam o işareti bulamıyorum zaten sonradan olusan bitki örtusu penceremi daraltıyor siz ustaların tecrubesine muhtacım SAYGILAR..

Tastan

Editör
2.3.4.fotolarda birsey yokmu ustadlar benmi fazla hayalciyım bunu anlamaya calişiyorum

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bazen insanlar bilinçaltındaki.Şeyleri. cevrelerine uyarlayabilir göz yanılgısıda. Olabilir.fikir fikirden üstündür. Net olan şey sonuca ulaşabilmek

Tastan

Editör
The Thing ustam bu ilk resim doguya bakan uzantı azcok belli tumulus misali dıger iki gorselde bu uzantının kuzeyınde foto cektıgım tarafta bu yapıya 50 yada 60 metre mesafede yaklasık 45 derecelik acıyla daha asagıda 5×5 genişliginde ccercevelenmiş 3×3 blok kayalarla kapaklanmiş iki tanesi kaldırılmiş birileri kurcalamiş ama sonuca ulaşilamamış ben 3 belki 4 tane daha kapak oldugu kanaatındeyım buda insan gucuyle neredeyse imkansız burası uzun bir tunelin baslangıcı olabilirmi dıyorum bu kapakların altı. tuneli devre dısı bırakıp dırek gırıse ulaşamazmıyız yani tunelin bittigi kapının oldugu noktaya

Ekli dosyayı görüntüle 201394

Ekli dosyayı görüntüle 201395

Ekli dosyayı görüntüle 201396

Tastan

Editör
Mal bulanındır Eyw ustam haklısın ben 2de bir magara işareti 3te bir insan yuzu 4te bilinen bir mezar işareti göruyorum ucundede yanılıyormuyum ustam SAYGILAR..

The Thing

C*
Süper Moderatör
Burada bir giriş olduğu net, ama o girişi tutturmamız lazım, yoksa o araziyi boydan boya habire çizer dururuz ustam.

Pscyhe

Engellendi
Bariz bir isaret el isciligi goremedim..ama net sonuca ulasmak icin bosluk tespiti yapmaya bakin hem kafanizda soru isaretleri kalmamis olur hemde her netlesir.tunel olayi varsada takip ederek sonuca ulasabilirsiniz

Tastan

Editör
Eyw ustalarım zaman ayırdıgınız için minnettarım SAYGILAR...

The Thing

C*
Süper Moderatör
Üst tarafta yamaca paralel olarak boşluk tespiti yapalım,duruma göre tekrar aksiyon alırız Allahın izniyle.