Harami dere

hepastios

Editör
Harami dere bulunmuş durumda arkadaşlar Türkiye de değil ama Türkiye den Akan su dere den geçiyor
ve kırk haramilerin bahsi geçen mağaraya da girilmiş 7 civciv ve tavuk orada görülmüştür. Sormak istediğiniz soruyu sora bilirsiniz.Burayı merak eden buyursun pasaportunu hazırlasın .
Hocam Erzincan ile ovacık arasında Munzur dağlarında hem harami dere hemde harami geçiti var oralar olmasın

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hocam Erzincan ile ovacık arasında Munzur dağlarında hem harami dere hemde harami geçiti var oralar olmasın
Orada hala volcan ın soyundan köpeklerde mevcut. Adlarına da pekeke deniyor. Çok güzel bölge ama güvenlik tehlikesi yüzünden gezilmiyor.

hepastios

Editör
Orada hala volcan ın soyundan köpeklerde mevcut. Adlarına da pekeke deniyor. Çok güzel bölge ama güvenlik tehlikesi yüzünden gezilmiyor.
Aynen katılıyorum kürt kardeşlerimizin bile çoğunun dışladığı bu örgütün hangi ideoloji ye sahip olduğu belli deyildir buradan kökünü lanetliyorum ve en sevdiğim sloganı yineliyorum yaşasın tüm halkların kardeşliği

Jüpiter1

Engellendi
Harami dere bulunmuş durumda arkadaşlar Türkiye de değil ama Türkiye den Akan su dere den geçiyor
ve kırk haramilerin bahsi geçen mağaraya da girilmiş 7 civciv ve tavuk orada görülmüştür. Sormak istediğiniz soruyu sora bilirsiniz.Burayı merak eden buyursun pasaportunu hazırlasın .
pasaport dedin kaybettin :) bahsi geçen yerlerin çogu burada. haramidere de :) hatta bir siyastçinin yakın arkadaşının sahibi olduğu S... İ... adlı firma çalışma bile yapıyor ( 5 doğru 2 yanlış alanda) artık yaza bize ne kalır belli olmaz :) :230: