• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Hardalla define bulma kitaptan

Güllübahçe

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu kitap bizde var evdekiler okur ben pek yanaşmam ne yanaşçam biz piizci adamız çarpılır marpılırız. Geçen okurların dedikleri bak burda hardalla define bulma var baktım harbiden hardal al oku üfle serp sabah gel bak serptigin hardallar bir araya toplanmışsa defineyi buldun demektir . Bak ben resmini çektim buraya yükleme yapacağım kendiniz bakın.
hardalla define bulma duası.jpg

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Güllübahçe başka bir mesele anlatıyor bence defineyle alakası yok bencede sen yanaşma kitaplara :3:

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
geçmişte bende böyle iki olaya şahit oldum
4 ay evvel kaybettiğimiz bir büyüm, köyde ikamet ederdi.
gömü işlerini alenen yaptığı için, herkes tarafından da bilinirdi.
köyde gönüllü imamlık yapan hoca, bir akşam karşılaştığında
"bana 41 adet nohut getir" demiş
bizim Akif amca nohutları hocaya vermiş. bir kaç gün sonra hoca nohutları geri veriyor ve
"bu nohutları para olduğunu düşündüğün yere avuç avuç at" diyor
rahmetli Akif amca atıyor
sonraki sabah gittiğinde, bütün nohutların hepsinin bir yerde öbek şeklinde toplandığını görmüş
açmış parayı almış.
ben "nohutlar ne oldu, nerede şimdi" diye sorduğumda
ben parayı bulmuşum, o saatte gözüm nohut felan görmedi derdi.

ikinci
bir arkadaş bana nohut getirdi. aynı şekilde bende
bende yaklaşık bir dönüm yere saçtım
sonraki sabah, tarlanın içinde yerlerde nohut aradım
toplanmamıştı
1.) para mı yoktu
2.) atma işinin bir usulü varmış
3.) nohutlar mı arızalıydı

:)

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a. Değerli kardeşlerim kitaplar güzel olduğu kadar bir o kadar da tehlikelidir.
Ilim okyanustur yüzmesini bilmiyen boğulur.

Saygilar ve sevgiler.

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Sen hocanin nohutlarından dene ragıp usta

Brkcll

Engellendi
Enteresan biz boşuna dünya para verdik demekki cihazlara

Ben hafızım ledun havas o kadar ders aldım bunu duymadım

Kitabın ismi nedir?

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Enteresan biz boşuna dünya para verdik demekki cihazlara

Ben hafızım ledun havas o kadar ders aldım bunu duymadım

Kitabın ismi nedir?
Ustam Kenzül Havası okumuşsundur muhakkak bende pdf formatında büyük bir kitabı vardı. O kitapta da böyle şeylerden söz ediyordu. Neler neler yoktu ki... Bu tür şeyler ürpertiyor insanı. Dikkatli olmak lazım aslında. Herkeste de aynı sonuç vermiyor tahminimce. Maneviyatın kuvvetli olması gerekiyor.

Sevgiler.

HüsünbağınÖmer

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tabi bu işler bilimsel gerçeklikle uyuşmayan ancak inkarda edilemeyen işler.. ben bizzat mağara girişi görüyorum kapı bildiğin gibi köşeler keskin benden başka kimse görmüyor. Önce korkuyor ondan öle davranıyor sandım meğer gerçekten görmeleri engellenmiş.

Güllübahçe

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aha benim konu ilgi görmüş :D. İlk açtığımda takip ettim baktım kazıyan yok bende biraktıydım şimdi maşallah olmuş. İyi.

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Tabi bu işler bilimsel gerçeklikle uyuşmayan ancak inkarda edilemeyen işler.. ben bizzat mağara girişi görüyorum kapı bildiğin gibi köşeler keskin benden başka kimse görmüyor. Önce korkuyor ondan öle davranıyor sandım meğer gerçekten görmeleri engellenmiş.
senin diğer arkadaşlarından farkın neydi ki
diğer arkadaşlarının göremediği kapıyı gördüm?

peki, kapıdan içeriye girebildin mi?

içeride neler ile karşılaştın?

içeriye girememiş isen neden giremedin?

selametle

Karargahh

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ben denedim 3 3.5 saat sürüyo hardalı okumak. Bir avuç yazıyodu ben yarım kiloya okudum bide yatsıdan sonra yazıyo yatsı 7 gibi okunuyo ben 12 den sinra okudum 3 4 gibi bitti zaten güneşin doğmasına bişey kalmıyo o saatten sonra bide okuma bittikten sonra keseden biraz evin içine döküldü bu arada o mekanda değil evde okudum daha sonra o mekana saçtım öğlene doğru uyanıp oraya gittiğimde hardallar toplanmamıştı niye acaba

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Ben denedim 3 3.5 saat sürüyo hardalı okumak. Bir avuç yazıyodu ben yarım kiloya okudum bide yatsıdan sonra yazıyo yatsı 7 gibi okunuyo ben 12 den sinra okudum 3 4 gibi bitti zaten güneşin doğmasına bişey kalmıyo o saatten sonra bide okuma bittikten sonra keseden biraz evin içine döküldü bu arada o mekanda değil evde okudum daha sonra o mekana saçtım öğlene doğru uyanıp oraya gittiğimde hardallar toplanmamıştı niye acaba
ustam actitigin konularda. birsey bulabilmek icin dogaustu yontemleri arastirdigin bariz belli..sen busekilde bisey bulmaya odaklanmis. beyninde ve gercekte bunun uzerine nickin gibi karargahi kurmussun...bu gibi durumlarin bi tik ustu saplantidir..bununda bir tik ustu gizli ilimler havas ilmi ebced yazilari gibi uc noktalari deselemeye gider.ve sonucta sosyal hayatin bozulur akil sagligini kaybedersin...bunu yapma...sen otur bi dusun bulunan tum antik yapilar ve objeler icin dunya capinda kurumlar sahislar digaustu gucmu kullandi..hayir..neyi nerde ariyosan onun medeniyetini ve yasayis gelenek tarzlarini okuyup ogrenmenyuzde elli sana katki saglar.bide boyle dusun ve uygula

Üst Alt