Harita kaya üzerine çizilmiş

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kardeşim ben kimsenin ağzına bal çalmıyorum heralde yanlış anladın zaten kimseylede ortak bişey yapmak istediğmde yok sadece bu konuda acemiyim bu işin ustalarına danışmak için bu konuyu açtım sen yanlış anladın heralde
sana yaptin ettin demedim oyle algi olusuyor dedim...milletin sutten agzi yaninca.mandira gormek istemiyolar...okadar basta olumlu fikir beyan ettik buna niye takildin

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ekli dosyayı görüntüle 236538

Evet dağa bağlanan köprü ayağının fotosu buraya neden köprü yapılmış anlamadım üst tarafta mağara girişi olabilirmi
Çok basit ya statüsü yüksek birinin mezar yapımı için
Veyahutta gizli bir mabet
Yapacağın buraya çıkıp giriş bulmak
Bu emeği bu çabayı gereksiz hiç kimse yapmaz
Hele ki ozamanin şartlarıyla
Başka yerlere odaklanmayi bırak burası sana yeter de artarda yeterki girişi bul

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 236539

Körü ayağının karşısındaki kayada bu işarette var
Kardeşim bu işaret burasının mühürlendiğini söylüyor. Eğer çok iyi tanıdığın ve sana yardımcı olabilecek profesyonel birileri varsa yardım al yoksa burası can alır. Demedi deme. Şu benim donguz senin harita dediğin işaretin hani yöyüne kalıyor burası ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu arada inşallah oraya kadar gitmişken sadece bu iki resimle dönmemişsindir :20: Şu diğer işaretleri ve çevresinide ekle bakalım. Birde burası sit alanı olabilir araştırmasını yap bence.

Asa1905

Aktif Üye
bak bak doyulmuyor. ne yaptılar acaba. haklarında hayırlısı olmuştur umarım

kabakburgiba

Operatör
aynen bölgenin haritası.@jeolog ustam önce eart demiş.bu şekli ordan iyi incele.eğer haritayı oturtabilirsen,yerleri bulmak çok kolay olur.yer muazzzam.harika.patika yolları iyi bul.kiliseyi bul.@mal bulanındır ustam uyarılarını yapmış.aynen dediği gibi.Ekli dosyayı görüntüle 263261

kabakburgiba

Operatör
Ok ve artı olan ok yönünde 3 metre ilerisinde bu kare kabartma var içinde ufak ayrı bir işaret var
on u ziyaret edenler olmuş bence.karenin ,içinde mutlaka bi işaret vardı.çakal onu gördü.işi bilen birisi.istersen içini kurut sende bi bakıver. ++++++++++ bu veya bu muxxxxxxxxx