Harita

omerolmaz

Bilgili Üye
Değerli Ustam o şevkte ve bu kadar seçici olmazdı Kaya üstüdr olsa idi saygılarımla

Turko

Uzman
Tamamını gördük defalarca. Altta dört parçaya ayrılmış kilise parasını anlatan haç ve farklı bir gomuyu anlatan tospa var . Benim kafama yatmadı , Daha evvel anlatmıştım ama geçenlerde biri daha paylaştı emin olamadım fikirlerim değişti orjinalligine karşı.

omerolmaz

Bilgili Üye
Tamamını gördük defalarca. Altta dört parçaya ayrılmış kilise parasını anlatan haç ve farklı bir gomuyu anlatan tospa var . Benim kafama yatmadı , Daha evvel anlatmıştım ama geçenlerde biri daha paylaştı emin olamadım fikirlerim değişti orjinalligine karşı.
Orjinal olmadığınımı düşünüyorsunuz ustamEkli dosyayı görüntüle 213507 tamamı burda değerli ustalarım çevirisini yapabilen olursa çok sevinirim

omerolmaz

Bilgili Üye
Turko ustam aynı haritamı bir bilgim yok görmedim diğerlerini yanlız bu haritanın cıktığı yer tarla kilise tarlanın içinde tabiki eski insanların tarifiyle tam noktamı emin değiliz ama bölge olarak beli kilise ondan eminiz cevirisini yapabilen bir ustamız olursa çok sevinirim. Yorumlarınız içinde bütün ustalarıma Teşekkür ederim saygılarımla.

omerolmaz

Bilgili Üye
Turko ustam aynı haritamı bir bilgim yok görmedim diğerlerini yanlız bu haritanın cıktığı yer tarla kilise tarlanın içinde tabiki eski insanların tarifiyle tam noktamı emin değiliz ama bölge olarak beli kilise ondan eminiz cevirisini yapabilen bir ustamız olursa çok sevinirim. Yorumlarınız içinde bütün ustalarıma Teşekkür ederim saygılarımla.

omerolmaz

Bilgili Üye
Eğer aynı haritaysa diğer arkadaşlarda paylaşmış olabilir ona birşey diyemem

Turko

Uzman
Kilisenin doğusunda maden ocaklarini tasvir etmişler varsa öyle birşey doğrudur harita.

omerolmaz

Bilgili Üye
şimdi teyit ederim şimdi yok ama eski olabilir o yuzden sordurmam lazım cevap geldiği gibi sizinle paylaşırım ustam

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
şimdi teyit ederim şimdi yok ama eski olabilir o yuzden sordurmam lazım cevap geldiği gibi sizinle paylaşırım ustam
bitlisten bir yaşlı amcanın evinden mi bahçesinden mi çıkan taştır. Orijinaldir. Sizin fotoda biraz renkler ile oynamışlar. Bulunduğu muhiti biliyorum. Uzak durunuz.