Hayvanat bahçesine benzettim...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yavaş yavaş yükleniyor herhalde diğerlerinide yüklerim inş

kabakburgiba

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 137133@dadaş_25 ustam hayırlı pazarlar.sevgi ve saygılarımı iletiyorum.sıhhat ve afiyettesinizdir inşallah.ilk incelemelerimde benim en dikkatimi çeken karelerden bir tanesi budur.burdaki güvercin ve sırtındaki kalp çok dikkatimi çekti.ve onun sağındak ters kalp te dikkat çekici.tosbağanın olduğu karede ,hemen aşağısındaki + da iyi gibi duruyor.kaya mezarlarına dikkat etmeni tavsiye ederim.bu tür yerler hep zordur.kasalarada dikkatli bak.kaplumbağa su sever bilirsin.suyun çatal yaptığı yeride iyi gözlemle.suyun etrafında zannedersem solda baya bi arama yapmışlar.onun tam karşısı sağda kalan yer.göçmeler var toprak yapısıda farklı geldi.hemen suyun kenarı.boşluk bakabilirsen iyi olur.başarılar dilerim.

kabakburgiba

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 137134burda artık ne yapacağını biliyorsun.hadi yanına çıkıverde bi halini hatırını soruver.bi tanışın bakalım.sana ne hediyeler bırakmış.onu sev ,okşa,bağrına bas.inşallah bu sevgin karşılıksız değildir.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
dadaş 25 ustam benim gördüklerim 1de hayvan betimlemesi yakından incelenmeli 2de üçgen kapak gibi duruyor hemen altı biraz çökme olmuş gözüküyor yola yakın değilde uzak olan yerleri araştırabilirsiniz uydu kontrolü olan bölge değilse saygılar kolay gelsinEkli dosyayı görüntüle 137167

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar bunlarda aynı alandaki diğer resimler.

sarıkayalar

Bilgili Üye
Dadaşın yarın hatırlat bakayım çok yoruldum