Hazır açılmışken girelim demişlerr

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ekli dosyayı görüntüle 220755

MİLAS’TA DİASPOR KAÇAKÇILIĞINA 3 GÖZALTI

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Pınarcık Mahallesi’nde maden hırsızlığı yaptığı iddia edilen 3 kişi jandarma ekiplerince yakalandı.
Milas’ın Pınarcık Mahallesi’nde, göçen maden sahasına giren 3 kişi jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonla suçüstü yakalandı.
Alınan bir istihbaratı değerlendiren Milas Jandarma Komutanlığına bağlı karakol ve istihbarat ekipleri, özel bir madencilik işletmesine ait galeriye havalandırma ve kaçış noktasından izinsiz giriş yapıldığına dair bilgi aldı. Ekipler, alınan istihbaratın üzerine bölgede araştırma gerçekleştirdi.
Jandarma ekipleri, sıklıkla göçük yaşanan maden sahasına ait galeride başlattıkları araştırma sonucunda maden hırsızlığı yapan 3 kişiyi fark etti. Ekipler yaptıkları incelemede, M.Y ve H.C ve T.G, adlı şüphelilerle beraber 2 kilo 350 gram diaspor ve kazı faaliyetinde kullanılan eşyaları ele geçirdi. Maden hırsızlığı iddiasıyla jandarma ekiplerince gözaltına alınan kişiler, maden kaçakçılığı suçlamasıyla adliyeye sevk oldu.
((((Elmas, zümrüt gibi değerli taşlarla aynı grupta yer alan diaspor kristali, dünyada sadece Milas’ta çıkarılıyor.)))) ++ bu spor konusuna eğilmek lazım doğada taş toplayan arkadaşlar..

Mal bulanındır

Son düzenleme:

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vay arkadaş.. şöyle bir taş bile bulamadık ya la :(

insan

Member
Bulsan ne yapacanki ya elinden alırlar ya hapse atarlar ya ayağından vurarlar yada bunlar bi işe yaramaz derler

sef_er

Operatör
Bunlar memlekette cikiyormuydu? nasil uyutmuslar bizi, uyandikmi acaba, daha neler var kimbilir

insan

Member
Uyanik olan her daim uyanikta yediğimıze içtigimize birşeyler kattiklarindan uyku yapıyor herhal

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çok seviyorum taşları :4:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam hele denizden cikan bitas var ismi cankiran deli para ediyo ondan yapilan objelerr ..sen emekli olunca maden ocagi ruhsati al tirtiklariz heryeri
Ciddi düşünüyorum bu işi, yasa çıksaydı hemen emekli olacaktım. kısmet artık bekyecez 7 sene :) ömrümüz yeterse yaparız inşallah

Mushap

Editör
Bu konuya her baktığımda içim yanıyor. Bide Tophane de antika cı ismail abi vardı onun kulaklarını cinlatiyom.bi ise yaramaz dediydi :(

Mal bulanındır

Bu konuya her baktığımda içim yanıyor. Bide Tophane de antika cı ismail abi vardı onun kulaklarını cinlatiyom.bi ise yaramaz dediydi :(
heee benim bi konumdaha var.1940 larda civa madeni var ulkemizde dedim maytap gecmislerdi sona resimlerini konusunu actiydim.simdi bulamadim

The Thing

C*
Süper Moderatör
Nasıl bulamadın konunu hemde sen :D