Helallik

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Selamün Aleyküm kıymetli doğa severler, Tarihe aşık forumdaşlar, Birbirinden değerli ustalarım Allah nasip ederse Yarın Görevli olarak Hac yolculuğuna çıkacağız, iyisi ile kötüsü ile acısı ile tatlısı ile Yaklaşık 4 senemiz geçti burada. Kâh güldük kah kızdık, yeri geldi tartıştık kalp kırdık kırıldık, Bu uzun ve mübarek yolculuğa çıkmadan önce hepinizden haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Gidip dönememek gelip görememek de var kaderde.... Benden yana hepinize hakkım helaldir. :)

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamün Aleyküm kıymetli doğa severler, Tarihe aşık forumdaşlar, Birbirinden değerli ustalarım Allah nasip ederse Yarın Görevli olarak Hac yolculuğuna çıkacağız, iyisi ile kötüsü ile acısı ile tatlısı ile Yaklaşık 4 senemiz geçti burada. Kâh güldük kah kızdık, yeri geldi tartıştık kalp kırdık kırıldık, Bu uzun ve mübarek yolculuğa çıkmadan önce hepinizden haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Gidip dönememek gelip görememek de var kaderde.... Benden yana hepinize hakkım helaldir. :)
ALLAH teala sana selamet versin hacı olmayı sana nasip etsin, ayaklarını sabit kılsın. Hacı olursan benim içinde ALLAH' a c.c beni müslüman olarak ahirete göçenlerden eylesin diye dua et.
Hakkımız yoktur helal eolsun yinede. Selametle sağlıcakla kal
Unutma duanı ahi 🤗

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Yüce ALLAHA emanet olasınız bu kutsal yolculukda inşallah. Ne mutlu sizlere d dualarınızda bizleri de unutmayasınız inşallah. Şimdiden ALLAH kabul etsin inşallah.

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
aleyküm selam@Gönül eri kardeşim hakkımız var ise helal olsun sizde helal edin kabe de bizi unutmayın mescid i nebevide de bizi unutmayın özellikle adımızı anıp selam ve dualarımızı iletirseniz sevinirim RAB bimin sonumuzu hayr etmesi için de dua ediniz