her şekilde destek

CooL

Bilgili Üye
ustam bak burada bu akşam sorduğum soruyu o akşam ulaşabileceğim birisi olsaydı ona anlatsaydım devam ederdik.ama biz ne yaptık çubuklar minerale gitmiş diye bıraktık ve açtığımız yeri doldurduk yeniden ve oradan ayrıldık bidaha gitme şansımızda kalmadı oraya

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kendini gelişitir sor yazalım eski konulardan takip et bilmiyorsan bilmemek tabiki ayıp değil ama istediğin şey sana fayda getirmez bunu anlamak gerek öncelikle bu tarz şeyler sitemizde yasak demem seni üzmesin öyle bir düşüncem olsa konuyu baştan kapatırdım yasak diye buda arkadaşları dinle faydalan bilgi edin diyeceğim bu CooL

CooL

Bilgili Üye
mayhem ustam siteyi herzaman takip ediyorum konuları okuyorum.bir tane kendi konum vardı açtığım.bunun öncesindede sitede konu açmasını bilmediğim zamanlarda bir arkadaşa resimleri attım bilgileri anlattım kendi ismiyle zaten konuyu attı hatta birtanesine 18 sayfa yorum geldi dediğim gibi takip ediyorum siteyi ve güzel bilgiler alıyorum.ama arazide kafa karışıyor okuduğunu bile bilgi olmayan arkadaşlar sorularla yada olumsuz konuşmalarla unutturuyor yada olumsuz yorumlarla çalışma isteği hevesi kaçıyor ve emarede olmayınca bırakılıyor.mesela o anlattığım beyaz toza kimse yorum yapamadı bizde.hatta bir rutubet kokusu gibi bir koku vardı mevzunun çalışılan yerinde ne olduğunu anlamadan bizde kapattık orayı bıraktık gittik.haklısınız güven çok önemli kim olduğum bile meçhulken burada direk bunu yapacak kişi olmaz haklısınız.

sepetkaya

Editör
Cool kades.. oncelikle temel bir bilgiye sahip olman gerekir... Bizim bu site sana bilgi almqn konusunda defineyle ilgili bir cok formun konularin gorsellerin vede cok degerli ustalarimin yorumlari ve yonlendirmeleriyle kolaylik saglayacaktir... siteyle ilgili hic bir tedirginlik olmasin.. vatsapp skintili olur ve ilgilisi cok az olur.. ama burada en tecrubelisinden acemisine ulasirsin... yorumlarda mantigina yatqni yaparsin sana kalmis... icraatlarini bekleriz... nasiplenirsin insallah...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben seni anladım sende beni anladın yanlız 40 yıllık dost bile olsak bu işler telde wapsap'la aramayla olmaz sıkıntı yaratır bunu kabüllen derim bu herkez için geçerli sadece senin için deyil başınızı yakmayın durduk yere arkadaşlar bak resminde var artık ünlü oldun :200:

CooL

Bilgili Üye
üstadım bakın ben paylaştığımız emarenin yanında kendi resmimi paylaştım. zaten tedirginliğim olsam bunu yapmam.inş herkes bilgilerden faydalanırda nasiplenir.elbette bişeyler öğrenemeye çalışıyorum.lakin yinede ekip acemi ve bilgisiz olunca fikir ayrılıkları yaşıyoruz ve sonuç olarakta çalışma azmi kalmıyor bırakıyoruz.şimdi diğer şekilde bakalım.bu kaplumbağa işaretinin olduğu yer araçla 45 dak gideceksin sonrada 1 saat yürüyeceksin orada doğru yönde işlem yapamazsan ikilemde kalırsan okadar yolu geri gelip siteye resim atma yada hangi yönde bir çalışmaya devam edelim demek okadar yolu sürekli git gel yapmak demektir. demek istediğim kısaca mevzuatımıza kolaylık olması açısından demiştim ama tabiki sitede böyle bişey yapmak mevzuata yasak olunca bizede uymak düşer

sepetkaya

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 129755Ekli dosyayı görüntüle 129755 konumun bir tanesi bu resimdir.sitede Amore arkadaşımıza açtırdığım konu bu tosbağa iş yaparmı adı altındaydı ve 18 sayfa yorum aldı sanırım ve takip ediyorum siteyi
abi sana vur dedik sende öldurdun ha... resimde gozukmemeni oneririm ki bu senin menfaatine olur... siteyle alakali degil senin cevrenle alakali... Tosba is yaparmi yi cok takip ettim baya bi ilgimi cekmisti gundemden dusunce unutuldu gitti onca konunun arasinda... Hakkat abi tosba is yaptimi?

CooL

Bilgili Üye
bende seni anladım üstad.valla artık meşhur oldum imza istiyenler sıraya girer heralde:) sıkıntı benim tarafımdan yaşanmaz sorun yok.ayrıca birbirimizi anladık zaten sadece şartların zorluğunu anlatmak istedim ve neden böyle bişeyi istediğimi izah etmeye çalıştım:)

CooL

Bilgili Üye
hala kar var şuanda bölgede.malum daha havalar yeni yeni ısınmaya başladı.valla resimde görünürsem beni dağa kaldırmazlar ya çok olsa kaplumbağayı sorar oradakileri kaldırırlar:) sıkıntı yok korksak zaten konu yazmayız bu işlerden uzak dururuz sıkıntı yok

timur964

konularim
bu tosba yapmayacakta hangisi iş yapacak .tosbağa işini yapmış yaptığı işi kim nasıl nerde yapacak .istişareye devam ya nasip

CooL

Bilgili Üye
haklısın üstad tospağa yapacağını yapıyorda biz bu bilgisizlik ve tecrubesizlikle bu işi yapabilecekmiyiz buda var.önemli olan işi bilen bilgili tecrubeli bir ekiple çalışmaktır.yoksa acemi bir ekip demek herşekilde risktir.önce çalışma şartlarında kendisi için risktir sonra arkadaşı için risktir.işi bilmez yapmaması gereken bir işle kendisini riske sokar.onun için deneyimli işi bilen ustalarla çalışmak öncelik fikrimdir zaten