.herkes sapkasini onune koysun dusunsun okusun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ngdl51

Editör
Kisaca paran coksa ensen kalinsa degirmende dayin varsa kodamansan hersey serbest ama garibansan vay haline

eski

Editör
@eski usta fazla derin bir mevzuya deginmissin . Ama şöyle bir durum var hic birsey sakli kalmaz bu toprak altindaki hazinelerin cikmasi gerekli bu sekilde düşününce bence fenada olmadi eski kahve dernekleri vardi gerci kahvelerde donuyordu bu isler :) her donemin ayri zevki var bu sanal ortamlar bence kahveden iyi yancisi cok oluyor yahu :)
konu define oldumu yancı her yerde çıkıyor. bugün kediler için yaş mama almaya gittim, pet shopçu arkadaş oda define kovalar, dükkanın bahçesinde kahve içerken defineden konuşuyorduk , bir ara farkettim bir hanım yanda dikilmiş bizi dinliyor, farkettiğimi belli etmedim yaklaşık 5 dakika kadar dinledi, konuyu değiştirince gitti,:D

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Bi denk geldi bakmıştım site içeriğine ııı sevmedim ve bir daha asla bakmadım.

Turko

Uzman
Turko ustam bir site filan yokmu araştırmak için
Bu iş " Rab korkusu bilginin başlangıcıdır" sözü ile başlıyor yüz yıllar sonra 1453 ile kan ve kemiğe bürünüyor , 1492 de korkunun iliğe kadar nasıl işlediğini gösteren olay ile devam ediyor. 1513 de dünyanın öbür ucunda ilk belgesi adem oğullarına sunuluyor. Olayın devamı 1914 e ordan da 1945 e kadar uzanıyor. Yaz yaz bitmez demem Bundan sebep Hangi birine site paylaşayım . Belki bir gün bir konu açar bugüne kadar doğru bilinen bütün yanlışları yazar doğrunun ne olduğunu anlatırım İnşallah.

Sizinn

Yeni Üye
Turko hocam konuyu bekliyor olacağım konu açınca benide etiketlerseniz memnun olurum

Arkelog16

Member
Daha önce böyle bır konu acmıstım ıcımızdede varmı acaba sıte üye kayıtlarını bıraz dahamı detaylandırsak nasıl onlem alabılırız en azından elını sallayan kolayca gırmesın gercı bu benım fıkrım ustalar ne dusunur bılemem

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Daha önce böyle bır konu acmıstım ıcımızdede varmı acaba sıte üye kayıtlarını bıraz dahamı detaylandırsak nasıl onlem alabılırız en azından elını sallayan kolayca gırmesın gercı bu benım fıkrım ustalar ne dusunur bılemem
Umuma acik aleni takiliyoz butip dayanisma sitelerinde kimse rengini niyetini belli etmez.uyelik kayitinada filtre koyulamaz.dolayisi ile su akar yatagini bulur..it urur kervan yurur herkes ekmeene bakar.bu surtusme kiyamete kadar devam eder.caresi yok

Arkelog16

Member
Anladım ustam ben fıkrımı soyledım sıkıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...