Herkese selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Okayy

Yeni Üye
Değerli eskiler ve yeniler bir onerim var vaktiniz varsa gelin burada "" TILSIM"" ı adam akıllı tartisalim ! Ne olur ne olmaz olursa ne yapmak gerek başımızdan geçen bir olay varmı ? Ne dersiniz..? Saygılarımla...

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vallaha benim yüzüme tüküren yada işeyen 3 harfli var... merak eden olursa hikayeyi anlatırım. :)

Okayy

Yeni Üye
Saol tatarrr sende kalsın :) :) :) şaka bi yana bu başlık ta sohbet edilir bence

Okayy

Yeni Üye
Dur ben basımdan geçen bir olay anlatim sonra erinmezsen sende yaz geçen sene Ağustosta uç arkadaş gece pikniğe gittik saatler ilerledi oyalaniyoruz işte ! Eşi aradı saat gece 3 nerdesin sen dedi bizim elemanda evden çıkarken söyledim ya hatun dedi kadın az önce bahçede geziniyordun oglan baba eve gel dedi sen yan han baktın ciktin gittin dedi bizim eleman kapıyı kimseye açma geliyorum dedi ve bizim piknik yarım kaldı :)

Okayy

Yeni Üye
Tabi bu arkadaş 12 yıldır bu işle uğraşır perfekt osmanlıca tılsım rüyaya yatma pazarlık bile etmisligi varmis onlarla ben gormedim ama son olan olaylar inanirim yanı

korkusuz11

Yeni Üye
tılsım falan anlamam da kardeş. kafama takılan bişey var ? uzun süredir bu siteyi takip ediyorum. iki üç aydır üyeyim. anlamadığım nokta sen daha yeni üye oldun ve olur olmaz kıdemli üye sıfatı aldın ?? bu nasıl oluyor burda da mı torpil işleri var yoksa :D makam mevki hesabı. hayır soruyorum çünkü önemsiyorum. bu profilde görünen tecrübe puanı mevzusu hikaye mi ? hem kıdemli üyesin hem de fotoğraflı define işaretleri forumuna sohbet konusu açıyosun ! falan filan bu konularda beni aydınlatırsan sevinirim. ?!

Okayy

Yeni Üye
Valla dostum ben hiçbirşey bilmiyorum ama çok şey biliyorum kime gore neye gore dersek anlaşılır sanırım :) kıdemi falan bilmemde ben aklıma geleni söyledim kıdem olan yerde saksakcilik olur onunda sonu ayakcilik tir :) :) ayakçı ne iş yapar bilirsin zaten :)

korkusuz11

Yeni Üye
Valla dostum ben hiçbirşey bilmiyorum ama çok şey biliyorum kime gore neye gore dersek anlaşılır sanırım :) kıdemi falan bilmemde ben aklıma geleni söyledim kıdem olan yerde saksakcilik olur onunda sonu ayakcilik tir :) :) ayakçı ne iş yapar bilirsin zaten :)
şimdi kardeş birilerine göre bişeyler biliyo olman kafana göre insanları ayakçı sınıfına koyabileceğin anlamına gelmez. anladın. senin kıdemin bnm sınıfımı ölçmeye yetmez. ayrıca bu işe başlayan herkez öle yada böle ayakçılık yapmıştır. kıdem olan yerde şakşakçılık olur doğru şakşakçılık olmasa iki günde kıdemli olunmaz zaten. bu sitede bilgisinden sual olunmayacak bi dünya usta var senin kadar egoları tavan yapmamış. adamlar bilgide büyüdükçe mütevaziliktede o kadar büyümüşler. senin tam aksine yani.

Okayy

Yeni Üye
Siiiist sakin ol şampiyon valla ben burada kimseyi tanımam sadece okurum samimi cidden uğraşıyorlar saygı duyyorrum farkindaysan kolay kolay yorum yapmam konu başlıklarına senin takildigin konu ne ben anlamadım ki neye sinirlendin

korkusuz11

Yeni Üye
senin sayfama yazdığın mesaj : ( Dostum merb sen avatarimdaki sikkeye bak sonra buradakilerle kıyasla beni ;) :) ve o gordugunu 58 ile çarp değerine bakta ve bu msji silersen sevinirim saygilar )

sen kendini parayla mı ölçüyosun kardeş !? merak etme senin de bi alıcın çıkar ! burdan niye yazmıyosun burda konuşuyoruz kimseden gizlimiz saklımız yok

kralvanli

Yeni Üye
Arkadaşlar konuyu fazla dağitmayin lütfen okayy sizde biraz üslubunuzu düzeltin arkadaşlariniza karşi lütfen zaten sizin konunuz fotoğrafsiz konu oraya taşiyin

Okayy

Yeni Üye
Buradaki bilmesi gerekenler bilio zaten onu ;) şuraya bi muhabbet açtık ya iki lafın belini kiralim dedik boş konuşan biri daha çıktı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...