Herkeze İyi Forumlar

Shekiller

Aktif Üye
Allah razı olsun kurbanım vallahi senin hakkın ödenmez bir Seyyidim köyde öyle demişti bu dünyada değil mahşerde arkadaşınım inşeallah diye bizimde sana olan sevgimiz böledir...zaten Yaratılanı seviyoruz Yaratan ötürü BulursamKader25

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
definecilik; şifrelenmiş bir değerliyi bulma, çözüme kavuşturma sanatıdır. bu benim tanımımdır.
fakat; çözüme kavuşmuş bir noktanın aynı sistemini aynı şifre ile başka bir noktada uygularken dahi farklılıklar olduğunu, sistemin birebir uymadığına defalarca tanık oldum.
daha amiyane tabir ile; bir işaretin çözümü hiç bir zaman standart değildir. tecrübe edenler bilir.
bu sebeple, burda yazılan yorumlar herkesin kendi tecrubesi ile yada yaptığı değerli-boşluk yöntemi ile zihinlerinde oluşturduğu o şifreleme paketinin hepsi "doğrudur" kanısı çok büyük bir hatadır.
ya metrajı farklı çıkar ya güneybatı beklersiniz kuzeybatı çıkar, malzeme burdadır dersiniz araya farklı bir oda ya da tonluk setler konulur v.s. v.s.
velhasıl, burda yazılanların doğruluğu "kesin" değildir.
"-Hayır benim yorumum kesin ve doğrudur" diyen olursa ağzınıza geleni söylemekten de çekinmeyin! def edin gitsin!