Heykel

mayhem

Co Admin
Co Admin
yılan başı iç içe olan daire göz heykel değil bu yerinde daha değerli bence yön veriyormuş gibi geldi bana.

SelçuK

DogacıyıZ
m.ö son zamanlar hristiyanlığa geçişten önceki dönemlere ait

Bünyamin Koç

Yeni Üye
Bunun gibi başka fühürlerde var hepsinde aynı iki iç içe daire şekli var

Kristof34

DogacıyıZ
Figürlere göre arap yada mısır putlarına benziyor

Bünyamin Koç

Yeni Üye
Üstündeki mühür gibi olan yuvarlak halkaların ne anlama geldiğini bilmem gerek .

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Yuvarlak halkalar olsa olsa gözdür. Heykelin Her iki tarafinda da olmalı

definecix

Member
Bu heykeli paylaşan arkadaş şaka yapıyor olmalı. dikkat ederseniz heykelin en altında cetvel var. bu cetveli arkeologlar kullanır. eserin en boy oranı ile alakalı bir kıstas gibi kullanılır. her arkeolog resimleme yapmadan önce o cetveli yanına yada altına koyarak fotoğraflar. yani demek istediğim arkadaş fotoğrafı internetten bir yerden bulup paylaşmış.

R

remuss

Misafir
Bu heykeli paylaşan arkadaş şaka yapıyor olmalı. dikkat ederseniz heykelin en altında cetvel var. bu cetveli arkeologlar kullanır. eserin en boy oranı ile alakalı bir kıstas gibi kullanılır. her arkeolog resimleme yapmadan önce o cetveli yanına yada altına koyarak fotoğraflar. yani demek istediğim arkadaş fotoğrafı internetten bir yerden bulup paylaşmış.
bu detayı görmüştüm ama ben söyle yorumladım paylaşmak istemedim madem sen actin ben de birsey dicem
bir alıcı buldu yada birden fazla adam detaylı foto istedi kumas bulamadı simetri cetveli ile sağ sola fiyat almak için paylaştı mal pic oldu sonra bu site ye düştü .....