Hobisi olması lazım insanın

kabakburgiba

Operatör
tatar26 ustam şantiyede kendi göletimiz var.inanki bu millet nankör.dışardan gelen birçok arkadaşlarada serbes ediyoruz.kapımızdan kimseyi çevirmedik bu güne kadar.gölete atmışlar israil sazanını.şimdi balıkta tutamıyoruz.tek tuk.bu ülkeye bu balığı sokanın ........ ..... versin.insanından ne hayır geldiki balığığından gelsin.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kusura bakmasin arkadaslar, ama alkol simdiki zamanda masum kalir, koylere bile uyusturucu girmis, yayginlasan ahlaksizligi ve edepsizlikleri yazmaya gerek yok herhalde
etrafımda bir çok 15-18 yaş arası hap kullanıyor... engellemeye çalışıyorumm

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@tatar26 ustam şantiyede kendi göletimiz var.inanki bu millet nankör.dışardan gelen birçok arkadaşlarada serbes ediyoruz.kapımızdan kimseyi çevirmedik bu güne kadar.gölete atmışlar israil sazanını.şimdi balıkta tutamıyoruz.tek tuk.bu ülkeye bu balığı sokanın ........ ..... versin.insanından ne hayır geldiki balığığından gelsin.
bu ülkede ne doğru ki o doğru olsun... israil sazanı normal sazanın yumurtasını yiyiyor ve çoğalmasını engelliyor maalesef.. yazık yaa... her gittiğim barajda saatlerce çöp topluyorum :( insan oğluda tam bir istilacı baksana şu resimlere...

sef_er

Operatör
tatar26,
bu ülkede ne doğru ki o doğru olsun... israil sazanı normal sazanın yumurtasını yiyiyor ve çoğalmasını engelliyor maalesef.. yazık yaa... her gittiğim barajda saatlerce çöp topluyorum insan oğluda tam bir istilacı baksana şu resimlere...
Helal sana, birde cevreyi temizliyorbkardesimiz
yav arabadan giderken cocuk bezi atiyorlar, her tarafta cop kutusu var, sen okullarin bahcelerine bir bak, ara sirs temizletmeseler ... Götürür, ailede okulda bu eğitimi vermiyor

kabakburgiba

Operatör
bu ülkede ne doğru ki o doğru olsun... israil sazanı normal sazanın yumurtasını yiyiyor ve çoğalmasını engelliyor maalesef.. yazık yaa... her gittiğim barajda saatlerce çöp topluyorum :( insan oğluda tam bir istilacı baksana şu resimlere...

varsın atsınlar ustam.bizler toplamaya bıkmayacağız

saftilki

Moderatör
Moderatör
çift motor ve pervaneli uzaktan kumandalı tekne yap veya yaptır derim :) oltayı çok daha uzağa gönderirsin hem eğlence olur

psh

Bilgili Üye
afiyet olsun ortam süper benimde balık hobim var tuna nehrinde denedim geçenlerde boş kısmet sonra savada deneyeceğim svaada babuşka diyorlar burda ondan cok cikiyor birde sazanla 1metreye yakin biyikli balik yakaliyorlar ben fazla gidemiyorum gerci kontrol ediliyor balik tutma kartini arada kacamak yapiyorum :))

mayhem

Co Admin
Co Admin
Termosta olsa cay giderdi bu kahvaltinin yanina goremedim en onemli isareti :) cubukla mangaldan sonra buda sahane olmus keyif senin usta masallah .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
7 senedir takımlar paslandı.
Ne güzeldi Körfez, Yuvacık Barajı :S::S::S:

Konya da kuruduk...

Millet 10 saat çalışmaya programlanmış.

Ehl-i keyf adamlarla tanışmak nasip olmadı.

5 saat balıkta kalmak Amasya'ya bedel.

Dampiel

Aktif Üye
7 senedir takımlar paslandı.
Ne güzeldi Körfez, Yuvacık Barajı :S::S::S:

Konya da kuruduk...

Millet 10 saat çalışmaya programlanmış.

Ehl-i keyf adamlarla tanışmak nasip olmadı.

5 saat balıkta kalmak Amasya'ya bedel.
Güzel bir forum organizasyonu düzenlense herkes katılsa çadırlar kurulup balık tutulsa mangallar yakılsa tanışıp kaynaşılsa nede güzel olurdu..