Hocalar

The Thing

C*
Süper Moderatör
Üç harfli çarpmaz fakat beş harfli feci çarpar.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
s.a ustalar bu hocalar yada 3 harflilerle konuşanlar gerçekten define yerini bilebilirlermi?
Kelin ilaci olsa mabaduna duhul ederdi.
Ben sordum neden hep muska buyu manevi takiliyonuzda maddiyati gelistirecek bisey yapip goremiyonuz diye....biz kendimize fayda saglayamiyiz dediler.eee dedim bana maddi bir ortam yap ..yok biz maddi ortam saglayacak bisey yapamiyiiz dediler....haaa tamam ozaman siz milleti tirtiklamaya devam edin dedim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
1-Namaz kilmayan birisine Hoca denmesi basiretsizliktir.

2-Cinlerle irtibati oldugu halde namaz kilmayan kisi, etrafina da PARA ile yardimci oluyorsa SAHTEKARDİR.

3-Cinler irtibatli olduklari kisilere kesinlikle NOKTA gosteremezler, soyleyemezler. Soyleyebilselerdi o kisiler o memleketin en zengini olurlardi.

4-Musallat ve carpilma isinde yardimci olan Alim insanlar elbet var. Bunlar asla para karsiligi bu isleri yapmazlar. Bu bir ilim isi ve musadeli yapilir. Hakiki Hocalar bunlardir.

5-Hakiki Hocalar define isi ile asla ugrasmazlar.

6- Define isinde gordugunuz hoca olmadigi halde hoca denen kisilerin hepsi ama hepsi uzak durulacak kisilerdir. Dun aksam ne yaptiginizi size eksiksiz soylesede onlara asla inanmayiniz. Bunlar sahtekarlardir.
Bu kisiler dengenizin bozulmasina sebep olurlar. Bu kisilerden uzak durunuz. İnanin onlarcasi ile arazide cok karsilastim. Seceremi bana okuyanlar oldu, zerre itibar etmedim. Ya o (hoca) gidecek ya ben dedigim cok olmustur.

7- Bu tiplerle beraber is yapip da bir kisinin yuzunun guldugu ne goruldu nede duyuldu. Uzak durunuz. Bu kisilere Hocam Hocam diyen BENCE vebaldedir. İsmi misal Melih ise abi, amca bile demeyiniz. Abi ve amcaliga kurban olsunlar, hurmet etmeyiniz. Melih Bey deyin, gecistiriniz, konusmak zorunda kalirsaniz.