Hocalarım Fotolara Yorumlarınızı Bekliyorum

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör

poseidon2023

Uzman
Allah iylini versin emi

üç şelaleyide gördünmü resimleri var ise yükle bakalım bir tanesinde su akan erde haç yada cerceve olacak onda müjde olacak ve aynı şelalede yanda horasanlı yer olacak ordan girecen tünele ve odaya içerde taşıya bildini taşı lahit olacak gerekeni yaparsın nasıp olurda girersen kaybolma ortadan devamı ondan sonra

Pscyhe

Engellendi
Son zamanlarda gordugum guzel.isaretlerden bir kaci oldu buda.simdi eger selale 3 leme yapmissa teslis olayindan girersek din adami mezarina geciyoz papaz mezari ve saglam malida var tahminen.ama almak o is zor olacak gibime geliyor.

maksim

Engellendi
güzelmiş keseyi bulmuşsun da bu keseyi kim nereye saklamış bilgisi belgesi yok, ow balıklara da bak balıkları görmemiştim :D

Son düzenleme:

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Kabartma balık. Bırakma peşini oltayı at. Ustaları dinle. Hedefe ulaş. Kolay gelsin

maksim

Engellendi
resim balık resmide o balık resmini dayamışsın güzümüze okalar nerde hangi konumda nasıl arazide göremedikten sonrası hayal.!

zaz12

Bilgili Üye
Yeminli bir gömü usulü var.Bir kilise veya bir yüksek staruu bir insan .Ama tılsım olabilir. Balığın kuyruk kısmında sol çaprazında bir tepecik olacak.iki yerin ortası düz ve cokuk bir alan.Yani kuyruk kısmınim kuzey sağ çaprazda 120 metrede bir düşüş alanı olacak oaraya bak.
İkinci ise balığın altındaki insan yüzü karış ve sol çapraz bak.insan yüzü detaylı bakınca belirgin bir şekilde orda. Yani balığın karsi ve sol çaprazda bak. Onemli noktalar onlar.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Yuksek statu kilise din adamlari tarafindan kutsanmis dere suyu oluler icin (kefereler) icin kutsaldir telden giriyorum cizemiyorum 6 fotonuz bana baligin suya dalar vaziyetteki hali gibi geldi hemen altinda bi eksen var olcunuz burda omer hattab ustanin gosterdigi yer degerli ikinci kavram kuyruk kismi selale ustunde duzluk farkli kaya yapisi olmali baligin parasi zordur ama cok guzeldir haritada cikabilir olaya sadece gomu olarak bakmayin horasanli bir kayadan haritayi alip kup isareti betimlemesinin malzemesini bulabilirsiniz zor gomu kolay degil iyi geziler...

murat5164

Bilgili Üye
4.resimdeki suyun düştüğü kaya normal gelmedi kayayi kaldırma yada kırma şansın varsa bi dene derim.tabi ustalar daha iyi bilir

beyazzadam16

Bilgili Üye
Küp diyecektim maksim kese demiş, eskiya eşkıya diyordunuz alın cozun :) suyun içinde senin olay usta 2 parça üstteki az altta ki çok, balık olup dalman gerek , su altı prof cihaz la yardım alın rast gele