Hocaya yer bağlatma

10kaf

Engellendi
s.a.değerli kardeşim benim cinlerle ilgili siteye yazdiklarimi yabana atmayin.
Yakinda büyle yerlerle ilgili sitede paylaşacağim ellahin iznile hiç bir hocaya muhtac omayacaksiniz.
Benim yazacaklarim bu güne kadar hiç bir yerde duymamiş olacaksiniz (ilk defa bu sitede paylaşacağim)
bu tertip ister sihirli olsun ister cinli olsun ister büyülü olsun hiç farketmez hepsini iptal eder.kur'an kerim okuyan herkes uygulayabilir.
Saygilar.
nik efendi,bikac yazılarını okudum bilgili mantıklı cevaplar yazıyorsun,yeni vaad ettiğin yazılarınıda tiz görmek isterim,bendede orjinaldan kopya çok güzel eserler ve makina var,arzu ederseniz bilgi paylaşımı yapabiliriz,

10kaf

Engellendi
arkadaş okuduklarını paylaşsanızda dileği olup cesaret gösterenler istifa etseler.

10kaf

Engellendi
Bi hocaya gittim bana bi kitap verdi 3 gün gece dağa çıkıp bu kitaptan surayı surayı okuyacaksın dedi bunu yaparsan 3. gün cinler gelecek 3 şey isteyebilirsin 1. Sağlık 2 define yeri 3 uzun ömür sen hangisini istersen yapacaklar dedi ben 1. Gün gittim 2. Gün gittim 3. Gün dayanamayıp kaçtım dağlar üstüme gelmeye başladı daha neler anlatsam inanmazsınız
gülbahçe ne okuduğunuzu yazsanız nasibi ve cesareti olan ihtiyac sahipleride istifade etseler.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ben efendi kelimesini pek sevmedim.yinede bütün gürüşlere saygım var. inşşallah ramazandan sonra konuları yazdım sadece birlştirme kaldı tamamı kur-an ayetleridır tektek acıklayacağım bu güne kadar hiç bir yerde yazılmamiş ve kime paylaşmamiş % yüz işe yarar.
saygılar.

Güllübahçe

Aktif Üye
Arkadaşlar bu kitap cin toplama kitabı 3 gün horoz sesi duyulan dağda okunacak 1. Gün sakin 2. Gün ufak tefek güldürtüler duyulur kayalar üzerine üzerine gelir 3. Gün bütün dağlar yerinden oynar zaten orda durmaz kacarsın eğer sonunu getirebilirler cinlerin şıhı gelir dile benden ne dilersen der sana teslim olur olay bu

Güllübahçe

Aktif Üye
Bu işe giren tamam ben yaparım deyip girmesin en kötü yakınında bi hoca şart yeminlerim olsun kafayı sıyırıp vera saçını yolarsın.

ÖMER HATTAB

Editör
Arkadaşlar bu tür şeylerle kafanızı bulanddırmayın, eğer bir adam cinle konuştuğunu söylüyorsa o kişi sağlam değildir
şu istisna edile bilir Allah için birini tedavi etmek ister,cin hastanın ağzıyla konuşur,bunun bir çoğuda yalandır
bunlarla amel edilmez,yok ömür uzatıyormuş sağlık veriyormuş,bunlar küfür sözler, bunu Allah cc başka kimsenin yapamayacağı şeyler
inanmayın bunlara bunlar cinlerden cinlerinde bunlardan faydalandığı kimselerdir,ahlakı bozuk,itikadı bozuk,akli dengeleri sıkıntılı insanlar
başınıza iş almayın size çoluğunuza çöcuğunuza musalat olurlar Allah muhafaza.normal olun insani hayatınızı yaşayın,
la yükkelifu nefsen illa vusaha,Allah cc kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez,Allah cc size yüklemediği şeyleri kendinize yükleyip içinden çıkamayacağınız tehikelere atmayın,rahat olun herşey yazılmış kalem kurumuş,rızkınız eceliniz herşey bir kitapta yazılmış,ne bir dakika ilieri
nede bir dakika geri,hiç şaşmaz, tevekeltü alAllah, Allaha tevekkül edin her iş onun kontürölünde,Onun izni olmadan bir yaprak dahi düşmez,Enam 59 , O kendisine tevekül edenleri sever ,diyor, ali imran 157. selametle kalın

Son düzenleme:

westsilwer

Member
Arkadaşlar bu kitap cin toplama kitabı 3 gün horoz sesi duyulan dağda okunacak 1. Gün sakin 2. Gün ufak tefek güldürtüler duyulur kayalar üzerine üzerine gelir 3. Gün bütün dağlar yerinden oynar zaten orda durmaz kacarsın eğer sonunu getirebilirler cinlerin şıhı gelir dile benden ne dilersen der sana teslim olur olay bu
bak adamın biri sana bisey sormus...

Şirvan

Operatör
Ordan yilanların çikması birşeylerin var olduğunu gösterir. Birtane keçi kesin orda bırakın sizde işinize bakin. Hocaya sorun bakalım ordakiler kimlerdenmiş. Müslümanmı deģilmi ne istediklerini de sorsun cevabı verir size. Bu işin uştesinden gelecek hocalar varďir.