Hocayla define bulmak

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustadlar bizzat sahit oldum sizin gozunuzden o bolgeyi size anlatiyor ve olup olmadigini metresini soyluyor bi gun bir yer soyledik var dedi basladik ise 1 metre kaya sonra kapak kayasi cikicak dedi cikti 2 metre sonra bulucaksiniz dedi ama bisey bulamadik ve sordugumuzda kaydi dedi sona geldigimizde akrep cikmisti onu oldurduk ondanmi alamadik ve guvenmelimiyiz hocaya dolandirici desem para pulda istemiyor kacmiyorda kimseden cok sevilen bir insan sizce guvenip baska yerleri gostermelimiyiz
hocanın ismini verebilirmisin

erhan78

Yeni Üye
Ben gordum

Slm ustalar başımdan geçen olay ailece arkadaşla istanbul yenıkoyde bır akşam çay içmeye gittik arkadaşım memleketim karabüğe gittigini ve bır parça buldugunu soyledı başka bır yer daha var 1 metre işlemden sonra kayaya agacın kökleri sarmış bırakmışlar neyse allah şahidim olsun oturduğum yerden kaldırmasınki o gece evde uyurken ayak bileklerimden yatagın bazasına ve asagıya çekti bir anda yerimden fırladım yatakta ufak bebem oldugu için koludor ışıgı kapanmaz kafamı saga cevirdiğimde karşımda arkadaşım durmuşu gördüm 4 veya 5 seniye kitlendim ve elimi kaldırarak dışarı çık diye bagırdım önümden aniden kayboldu kalktım güsül aptesi ve boy aptesi ayetel kursu okudum yattım . ( ALLAH ŞAHİDİM OLSUNKİ SÖYLEDİKLERİMİN HEPSİ DOĞRU )

kopamamsenden

Yeni Üye
gayb ı yanlız allah bılır haklısınız ama yer altındakı hazıne gayb degıl cınler cogu kez yalan soylerler yanıltırlar hocayı buda var sıze tavsıyem su her ılde her koyde bıle muhbır vardır devlete calısan eyer gızlı ıs yapıyorsan dıkkat edecen bazı hoca lar var kendısı gıtmez uzaktan telefon ıle yerını bıldırır sana ve malı bulunca bana haber verın der sen malı bulursun ararsın tamam dıye hocayı oda baska yerı arar cokerler tepene cınler yer altındakını sahıplenıyor veya gomen kısı korumaya alıyor cınlerle zaten eserken belırtısını gorursun ses gelır hayfan gelır vs bır cok ısaretı olur sen yaklastıkca oda yaklasır oyle durumda bırakıp saglam bı hoca bulacan vede kazı yaparken kesınlıkle abdestlı olun benden soylemesı ben cok sey gordum ıyı bılıyorum ınanmayan arkadaslar olabılır ancak baslarına gelınce ınanırlar

memocan3454

Yeni Üye
Ustadlar bizzat sahit oldum sizin gozunuzden o bolgeyi size anlatiyor ve olup olmadigini metresini soyluyor bi gun bir yer soyledik var dedi basladik ise 1 metre kaya sonra kapak kayasi cikicak dedi cikti 2 metre sonra bulucaksiniz dedi ama bisey bulamadik ve sordugumuzda kaydi dedi sona geldigimizde akrep cikmisti onu oldurduk ondanmi alamadik ve guvenmelimiyiz hocaya dolandirici desem para pulda istemiyor kacmiyorda kimseden cok sevilen bir insan sizce guvenip baska yerleri gostermelimiyiz
K