horasan bir yer açılırken iş görürmü ?

zorluefe

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 99003

bu aletle horasan kapatılmış bir yer açılırken çalışılabilinirmi kullananımız oldumu performans hakkında bilgisi olan tavsiye edebilecek olan

yorumlarınızı bekliyorum

KORBEY

Member
Bu tur aletler lazim oldugu yerde isi kolaylastirir. Bununla sen duvar yuzeyinde calisamazsin allah korusun bi kaza cikar elinde sonunda. ikinci olarak alet belki iyidir ama onemli olan agzindaki elmaz bicagidir. o kaliteli olmadimi makinada is yapmaz. ve sonuncu olarak bununla calissan, agzinin kesecegi derinlik diyelimki 15 cm olsun keseceksin kiramayacaksin yakininda bi daha kes kir parcala derken fazlasiyla zaman kaybettirir. diger yontemler bence daha makul geliyor. en azindan bi delik biraz kabartma tozu :3:. Acik acik yazamiyoruz anla iste.

yuans

Aktif Üye
Akbil var mı? Bende kalmamış da.. :D

zorluefe

Aktif Üye
Bu tur aletler lazim oldugu yerde isi kolaylastirir. Bununla sen duvar yuzeyinde calisamazsin allah korusun bi kaza cikar elinde sonunda. ikinci olarak alet belki iyidir ama onemli olan agzindaki elmaz bicagidir. o kaliteli olmadimi makinada is yapmaz. ve sonuncu olarak bununla calissan, agzinin kesecegi derinlik diyelimki 15 cm olsun keseceksin kiramayacaksin yakininda bi daha kes kir parcala derken fazlasiyla zaman kaybettirir. diger yontemler bence daha makul geliyor. en azindan bi delik biraz kabartma tozu :3:. Acik acik yazamiyoruz anla iste.
elimde bir yer var etrafı patlayıcıyla kaplanmışdiye bilgisi var oraya yol yaptılar askerler komutanlar müzeden adamlar felan gelip başında beklediler 2 dinamit kullandılar onu doğru yerde kullanmak için 6 ay araştırma yaptılar, orada kabartma tozu bizi şişirir usta

KORBEY

Member
yuans ne demis bak akbili kalmamis sen akfil bakiver bi. dinamit varsa bi yerde calismak dahada sakat kesmeye hic gelmez bence. sana iyi bi manila delik acmaya , birazda akfil kucuk katmanlar halinde calismaya. Bende en mantiklisi bu. Once can guvenligi kardesim iyi olc bic oyle hareket et isin rast gele.

D

deniz_efe

Misafir
Ekli dosyayı görüntüle 99003

bu aletle horasan kapatılmış bir yer açılırken çalışılabilinirmi kullananımız oldumu performans hakkında bilgisi olan tavsiye edebilecek olan

yorumlarınızı bekliyorum
Öncelikle fiyatının pahalı olduğunu düşünüyorum
ikincisi bunu çalıştırmak için elektrik lazım, yanına yeterli güçte bir jeneratör şart yani.
Üçüncüsü aşırı ses yapar, sağlam bir ses yalıtımı şart.
Hele de jeneratörle bu bir arada tam bir yurttan sesler korosu oluştururlar.
Arkadaşlar da diğer eksi yönlerini saymışlar, bakalım başka neler söylenecek ....

:244:

S

sercan33

Misafir
Soylemesem catlarim yeminle:)
Yahu arkadas jeneratorle bu bir mi bunum uzerinde 4 zmanli sessiz motor var sade spiral sesi cikar bicki motoru sesini gecmez sesi portatif bisey kullanisli lakin topragim senin isini gormez bu sana benzinli hilti gerek
Bak bu benim kullandigim benzinli hilti kullandigim icin biliyorum
Ekli dosyayı görüntüle 99097
Ekli dosyayı görüntüle 99098

Senin attigin makina duz zemin ve 10 cm derinlik icin
Benim attigim makinanin tak ucuna 120 cm 20 milim tig salla
Senin icin cektim resmi :)

Son düzenleme:

KORBEY

Member
Soylemesem catlarim yeminle:)
Yahu arkadas jeneratorle bu bir mi bunum uzerinde 4 zmanli sessiz motor var sade spiral sesi cikar bicki motoru sesini gecmez sesi portatif bisey kullanisli lakin topragim senin isini gormez bu sana benzinli hilti gerek
Bak bu benim kullandigim benzinli hilti kullandigim icin biliyorum
Ekli dosyayı görüntüle 99097
Ekli dosyayı görüntüle 99098

Senin attigin makina duz zemin ve 10 cm derinlik icin
Benim attigim makinanin tak ucuna 120 cm 20 milim tig salla
Senin icin cektim resmi :)

diger aletleride gorelim :73: