Horasan en kolay nasıl kırılır

sinekwalesii

Aktif Üye
Benzin mi ? benzin işe Ateş ısı kaynatma çorba denenmesi bence sıkıntılı bir durum.. benzin bu ihmale gelmez

Sirkeyi kaynatın sonra büyükçe içi su dolu tencerenin içinde pet şişe içinde benzini de kaynatın sonra sirkeyle benzini karıştırıp Horasanın üstüne dökün

Ngdl51

Editör
Benzin mi ? benzin işe Ateş ısı kaynatma çorba denenmesi bence sıkıntılı bir durum.. benzin bu ihmale gelmez
Sonra mal bulanindir ustamin dedigi gibi bir tutam pamuk bir hoca imamin tahta ati hoppa diger taraf simdi sirasi degil daha oglum küçük kizim küçük

Ngdl51

Editör
Ustam burdaki geyik amacli acilan konulara isinlandik ya obakimdan.bu horasan konusu senlensin diye yazdim
Ustam ben ne zaman geyik amacli konu actim bilmedigimiz seyler hakkinda konu acmak fikir ogrenmek geyik muhabbeti olarak goruluyorsa tekrari olmaz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam ben ne zaman geyik amacli konu actim bilmedigimiz seyler hakkinda konu acmak fikir ogrenmek geyik muhabbeti olarak goruluyorsa tekrari olmaz
Sana ve senin konuna itaaf etmedim alinganlik yapma.. bilirizki kiymetli bir arkadassin ve oylede olacaksin tipki diger ciddi konu acan uye arkadaslar gibii.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
diğeri tamam da benzin çok sıkıntılı ustalarım, ihmale kesinlikle gelmez, şu olabiliir, biraz mazot dökülüp kısa süreli az az yakılabilirr yer, sonra ufak ufak kırılır tavsiyem, çok dökülürse o da sıkıntı olur