Hz musa'nin ahit sandiği, tabut-u sekine

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu konulardaki hassasiyet ortada..Konuşsam olmuyor, sussam gönül râzı değil..
Ustam haklısın(meselaa. .misalenn) Ben sana hz isa göğe yükselmedi aha mezarı ahada kemiği desem..kutsal kadeh altın değildi Hz. İsa marangozdu ve kadehte ahşap desem. Hristiyanlık kökten sarsılıp kaoss. olmazmıı. O yüzden bu konular böler ayrıştırıcı huzur kaçırır değerli kardeşlerim.

Börükan Tatar

Aktif Üye
Dolaylı yoldan Mehdilik itibarına sahip olmak için uzun soluklu kazılar yaptırıp küp, seramik parçaları çıkınca umduğunu bulamayanlar düşünsün ustalar..

Börükan Tatar

Aktif Üye
Umutları başka bahara kaldı..
Ne diyeyim şimdilik mütevazi saraylarında Altın varaklı koltuklarında idare etsinler..

Y@vuz

Aktif Üye
Mersin’deki kazıdada arandığı söylendi yazıldı

Tastan

Editör
Benim safımda her bilgi her ortamda paylaşılmaz ortak degerlerimiz hedeflerimiz yeter bize sohbet'i aleme ayrımcılık katacak konulara uzak olmak gerek

GERMO

Engellendi
Ozaman taze haberlere geçelim | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü . @SUSMUŞ35 kardeş bu konuya Bi bakk İsrailliler hala buraları kurcalıyor. Türkiye de olmadığı kesin
@Börükan Tatar timur964 Tastan ustam
@Mal bulanındır ustam yani diyorsunuz resimler gelsin, hade bakam yeni konu yeni resimlere buyrun.
Ben size diyorum ustalarım heyran kurban bana bi sarıkız yöntemi usulü cihazı makinası verin çıkayım araziye, yüzünüzü ak edeyim gururlandirayim sizleri, siz sölisiz biz vermiyıh, boş oturan da aha böyle derin konulara dalar, iişte bele.

Son düzenleme: