Hz.Süleyman Kabile Cinleri hakkında bilgi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeraltı54

Member
Buda ayrıca bilinemeyen bir konu gelecekten haber alamayacağımızı kuranı Kerim açıkça belirtilmiştir. Peki nasıl diye sormadan geçemiyor insan tövbe estagfurullah Kadir gecesi oruçlu ağızla allah affetsin tesadüfmü ? Cimlermi? İfritmi? Nasıl bilebilirler

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Hurafelerle uğraşıp boşuna zaman harcamayın , kafanızı başka şeylere takın ilimle , bilimle , sanatla yorun o güzel kafalarınızı .

Yeraltı54

Member
Hurafelerle uğraşıp boşuna zaman harcamayın , kafanızı başka şeylere takın ilimle , bilimle , sanatla yorun o güzel kafalarınızı .
ilim bilim ve sanatla ilgilenmediğimizi nereden çıkardın kardeş ah bu önyargılar bizi kutuplaştıran . İçimizden biri bilimin yetişemediği açıklayamadığı birşey yaşarsa o denli batıl o denli hurafeci değilimi . Kabul edelim .
Demirdeki Sır

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]“Ve kendisinde çetin bir sertlik ve insanlar için (çeşitli) yararlar bulunan demiri de indirdik“ (Hadid Suresi, 25)
[/COLOR]

Benim kitabım bu bilimsel gerçeği yazar binlerce yıl önce ama bilim yıl 2019 milenyum teknoloji dünyasında Demiri yeryüzünde aramayı bırakır . Çünkü Demir’in ananavatanı dünya değildir . Aynı kuran derki biz insanları melekleri ve cinleri yanlız Allah’a kulluk etsinler diye yarattık “ ama biri çıkıp evet var beni bunu yaşıyorum deşiğinde gerici batıl hatta hurafeci oluyor öylemi ? teşekkürler yorum için .

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
ilim bilim ve sanatla ilgilenmediğimizi nereden çıkardın kardeş ah bu önyargılar bizi kutuplaştıran . İçimizden biri bilimin yetişemediği açıklayamadığı birşey yaşarsa o denli batıl o denli hurafeci değilimi . Kabul edelim .
Demirdeki Sır

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]“Ve kendisinde çetin bir sertlik ve insanlar için (çeşitli) yararlar bulunan demiri de indirdik“ (Hadid Suresi, 25)
[/COLOR]

Benim kitabım bu bilimsel gerçeği yazar binlerce yıl önce ama bilim yıl 2019 milenyum teknoloji dünyasında Demiri yeryüzünde aramayı bırakır . Çünkü Demir’in ananavatanı dünya değildir . Aynı kuran derki biz insanları melekleri ve cinleri yanlız Allah’a kulluk etsinler diye yarattık “ ama biri çıkıp evet var beni bunu yaşıyorum deşiğinde gerici batıl hatta hurafeci oluyor öylemi 🙄 teşekkürler yorum için .
İyi tamam siz cin kovalamaya devam edin .
Bana demirin nasıl oluştugunu anlatmana gerek yok ki , bahsettiğim ama senin arkasına sığınamadığın sana göre birisi karşı görüş oldugunda veya böyle düşünmesine sebep oldugun için bu konuşmadan kendine klişe hurafeci yaptırımı çıkarman gibi .
Demir güneş sisteminin oluştuğu 4,5 - 5 milyar yıl öncesine dayandağını .Yıldızların belirli ömürlerinin olduğu , ömürlerini tamamladıktan sonra büyük bir patlama olması dünyanın oluşması gibi .Demir bir madendir , altın gibi , bakır gibi , nikel gibi , bor gibi , kömür gibi .

Rönesans

Yeni Üye
Selam aleyküm arkadaşlar . Daha önce rüyalarımda define gösterildiğini ve yer işaret edildiğini yazmıştım . Uzun ısrarlar neticesinde bir hocaya veya Havas ilmi ile ilgilenen birine gittim .Bana hz Süleyman KabilEsin’den Cinlerimin varolduğunu ve istersem faydalanabilecegimi söyledi . Çok saçma geldi açıkcası . Sizlerin bu konuda ne dersiniz .
Ekli dosyayı görüntüle 245450

Aleyküm selam ustam ilmi noktada ne derecedesin kendini sorgula ve hiç bulaşma mutlaka düşünüyorsun o yüzden daha fazla aklına geliyor kaldiramazsan bu yükü çok sorun yaşarsın

Tastan

Editör
Havalar güzel al kara demligini heybeni bir dost ehlini cık manzarası güzel serin biryere yak atesini al cayını koy muhabbetini sofraya usul usul vurun manzaranın demine siz ateşi bir amaç için kullanın yanmak için degil. Selametle

30061977

Engellendi
allah cc. hu na itaat eden kisuke mahlukatın hiç birisi zarar veremez.
insan kulkukta çok ileri seviyelere çıkar ise mahlukatın hepsine emir verecek duruma gelir

30061977

Engellendi
sor onlara hangi din üzere olduklarını.
söylemezlerse.
kuran oku .
incil oku.
tevrat oku .
tepkilerine bak.
tepki yoksa ozaman bunlar dinsizdir. allah yardımcın olsun. birileri sana musallat etmiştir bunları.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Makale; Ehli tarik olan bir hocamız sıkıntıda olan insanlara yardım niyetli yardımcı olur,durumu ciddi ise yazılması gerekenler için (safran) ücretini alırdı,çok ender olmak sureti ile arada karşılaşır sohbet esnasında gecenlerden aktarayım; bir gün genç bir kızımızı getirdiler başı yemeni ile komple örtülüydü baştan bir anlam verememiştim yemeniyi açınca subhanallah!! boyun tarafı yılan derisi gibiydi..Ne yaptın kızım bu hale geldin? demekten kendimi alamadım dedi...

Bir diğer ehil avustralyada ikamet eden bir hocamızdı,bu zatı küçük yaşda mana aleminde yetiştirmişler ve ücret almaması hususunda tenbihlemişler (eğer alırsa ilmi kendisinde silinicek) avusturyada bu tip şikayeti olan,halk dilince " çarpılmış " ifade ettiklerimiz hastalar orada hastanenin bir koğuşunda tutuluyorlarmış,bir vesile ile müdehalesi neticesisinde şifa bulanlar islamiyete sempati duymaya başlamış,anlata geldiği şeylere ben dahi şaşırdım mesala bebek dünyaya gelirken henüz ana rahminden doğarken onu boğmak isterlermiş düşmanlığın böylesi...Bunlar daha önceleri ırak ıssız mekanlardaydı dedi artık şehirlere inmeye başladılar...kısaca çokda meraklı olmamak lazım...Unutulmamalıdırki..! senin babanı kandırdı..! sen,ben kimiz ?:)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Selam aleyküm arkadaşlar . Daha önce rüyalarımda define gösterildiğini ve yer işaret edildiğini yazmıştım . Uzun ısrarlar neticesinde bir hocaya veya Havas ilmi ile ilgilenen birine gittim .Bana hz Süleyman KabilEsin’den Cinlerimin varolduğunu ve istersem faydalanabilecegimi söyledi . Çok saçma geldi açıkcası . Sizlerin bu konuda ne dersiniz .
Kafa yapmislar seninle...daha oncede dedim dogaustu gucler ve dengeleriyle maddi manevi kazanim pesinde olanlar pert olur hasar kaydi cikar oburdunyada ve burda... ugrasmayin kurcalamayin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...