Ifrit

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Konu hakkında espri yapılacaksa lütfen kaldırın.Ben de gayet iyi biliyorum bu konunun muhatabı @Ledun ustadır mamafih özelden mesaj yazılmıyor kendisine.Mayhem ve Bozoklu ustalarım sizi iyi tanıyorum tabii ki siteden ve saygı duyuyorum bilginizede sahsinizida .Lütfen yanlış anlamayın fakat tiye alınacak bir konu değil en azından benim için.Saygilar
Kardeşim ustamızın tiye aldığı falan yok. Sadece fikrinin sonuna gülücük koymuş. Bundan ne anladın bilemiyorum ama anlaşılan o ki artık insanlara gülümsenmiyor bile. Koç kesmek iyidir ama durumun el vermiyorsa horoz kes bölgenin toprağına kanını serpiştir demek tiye almak mı oluyor. Vallahi pes

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yok arkadaşı anlıyorum ben 😊 zor durumlar bu işler dün araziye çıktım kar kalkmış gibiydi gitdim baktım yeri bulamadım kar kapatmış alanı yarım metre dedim arkadaşa biraz beklede şu karı alıyım kürekle baktım kemkum yapıyor dedim vardır bir hayır hadi biz geri dönelim kar erisin iyice geliriz 😊
Yani engeller hep vardır sitres yapmaya acele etmeye gerek yok sabır işi bu iş . Aceleye gelmez kolay lokma fare kapanında aynı yerde tılsımlı bir alan var benim görmeme rağmen yanımdaki arkadaş göremedi bariz koca deliği dedim tamam ben yanlış gördüm demekki çoluk çocuk var öyle heryerde uğraşmak insana zarar getirir sizden kıymetli hiç bir şey yok bunu hiç unutmayın arkadaşlar .

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yok arkadaşı anlıyorum ben 😊 zor durumlar bu işler dün araziye çıktım kar kalkmış gibiydi gitdim baktım yeri bulamadım kar kapatmış alanı yarım metre dedim arkadaşa biraz beklede şu karı alıyım kürekle baktım kemkum yapıyor dedim vardır bir hayır hadi biz geri dönelim kar erisin iyice geliriz 😊
Yani engeller hep vardır sitres yapmaya acele etmeye gerek yok sabır işi bu iş . Aceleye gelmez kolay lokma fare kapanında aynı yerde tılsımlı bir alan var benim görmeme rağmen yanımdaki arkadaş göremedi bariz koca deliği dedim tamam ben yanlış gördüm demekki çoluk çocuk var öyle heryerde uğraşmak insana zarar getirir sizden kıymetli hiç bir şey yok bunu hiç unutmayın arkadaşlar .
Sopayı yiyen iyi bilir derler ustam nede olsa sende sopayı hissetmiş insanlardansın ama diğerlerine bunu anlatmak zor. Arkadaş geçen resimler attı buraya gidelim diye dedim burası tılsımlı başım yeterince kalabalık birde buradan sorun almayayım diğeride sırf mekana gitmek için kendi yorumunu yaptı dedim siz bilirsiniz ben gelemem kusura bakmayın diyip çekildim. Adam gözü karartırsa kural nizam anlamazsa uzak durup kendi haline bırakmakta fayda var. :)

Kamhi Leonard

PiSaGoR
ifritin senin olayinla alakasız
senin olayın farklı
bu işlemi yapacağın yerin bir işareti veya yüzeysel bir görünümü mevcut mu?
tarihçesi hikayesi nedir buranin ?
bir yerden başlamak gerek

ama sen balıklama kulaktan duymayla başlamışsın...
ifrit olayı farklı bir boyut !!!

@mayhem ustanın belirttiği horoz mevzusuna gelecek olursak ...

oda oyle kümesten bir horoz alip
burasi diyip horozu kesmekle olmuyor
onunda bir Ritüeli var
ve ortada alaycı bir tavır veya ima yoktur

Cengiz40

Yeni Üye
İfritler çok yalancı ve türüne göre güçlü varlıklar. Sen koruma yapsanda uzaktan enerji ile yine rahatsızlık verir kaldıki çok kinciler. Defteri orada kapatmazlar. Öldürmek çözüm lakin kabilesinide tehdit etmek lazım

The Thing

C*
Süper Moderatör
İfritler çok yalancı ve türüne göre güçlü varlıklar. Sen koruma yapsanda uzaktan enerji ile yine rahatsızlık verir kaldıki çok kinciler. Defteri orada kapatmazlar. Öldürmek çözüm lakin kabilesinide tehdit etmek lazım
İlginç, kabile tehdit olayı, :S
Biraz daha devam edin lütfen.

Cengiz40

Yeni Üye
İlginç, kabile tehdit olayı, :S
Biraz daha devam edin lütfen.
Farklı kendi türleri içinde de faeklılar güç dil VS. İnsanları sevmezler. Define de belki yüzde 90 padişah bağlıdır. Kendi içleri emir komutanlar VS. Hangisini aşacaksın. Kendini korumaya alsanda en sevdiklerine gelirler. Açık günah kapımızdanda vucuda zarar verme olabilir. Çogu kişi böyle yerleri bulamıyor buldum sanıyor. Gerçekten Bulanlarda felç VS. Psikolojik rahatsızlımlar başlıyor.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sanki insanları tarif etmişsiniz. Konuyu gündeme getirme sebeniniz ney onu anlayamadım.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Farklı kendi türleri içinde de faeklılar güç dil VS. İnsanları sevmezler. Define de belki yüzde 90 padişah bağlıdır. Kendi içleri emir komutanlar VS. Hangisini aşacaksın. Kendini korumaya alsanda en sevdiklerine gelirler. Açık günah kapımızdanda vucuda zarar verme olabilir. Çogu kişi böyle yerleri bulamıyor buldum sanıyor. Gerçekten Bulanlarda felç VS. Psikolojik rahatsızlımlar başlıyor.
Kabileyi tehdit ederken burada ki olay ney?
Tehditi kim nasıl yapıyor?
Bundan bahsetmiştim.