İfritlerin Malı kaydırması!(çay koyun sohbet var)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dersu

Bilgili Üye
Hayırlı aksamlariniz olsun napmissiniz böyle açıkçası hepsini okumadım sadece tek soru soracağım ve cevabı da kendim vereceğim olur mu ustalarim. Bir trafik polisi onlarca hatta yüzlerce aracı aracı tek işareti ile nasıl durdurur .çok kolay değilmi peki bu işi kendi gücü ilemi yapıyor yoksa ona bu gücü veren yaptığı işi devlet namına yapıyor olması mıdır. Elbette devlet namına yaptığı için tonlarca ağırlıkta ki tirlari dahi elini kaldirinca kolaylıkla durdurabiliyor. Peki devlet namına olmasa kendi gücü ile bu işi yapmaya calissa nasıl olurdu en iyi ihtimalle sağlam bi dayak yerdi kötü ihtimali söylemeye gerek yok.guzel kardeşlerim biz Besmele ile ne diyoruz Rahman ve Rahim olan Allah in adı ile kendi gücümüz ile değil Allah in adı ile .daha uzun yazmak isterdim ancak musait değilim selametle ustalarim.
Ancak bu kadar iyi anlatılırdı Besmele tebrikler.

sef_er

Operatör
Bence ki denemedim

1) kendimizi korumalıyız, abdest, halka , zikir, Kur'an
2) çekilmesi için ifrite ihtar
3) cekilmeyecegi icin yakici dualar ve Kur'an

Vede mangal gibi yurek, gece karanlıkta vede sogukta, en tehlikeli varliklarla tam olarak bilemedigimiz bir savas, benim bilgim az ama bence teorigi bu, pratik yapacakmiyim belki, ZİKRULLAH kardesimizden ögrenecez İnsaallah

Son düzenleme:

oguzkagan

Bilgili Üye
Cinler konu başlığı altında bir konu açmıştım 6.50 metrede 2.50 ×2 m odayı cinler kaçırdı diye... bizzat yaşadığım bir hadise oldu...

Yaşamayana ütopik geliyor....

Yaşayan ise artık yaşadığı bu gerçekliği inanmayanlara inandırmak ve/veya yalan söylemediğini izah etme çabalarından bıkmış usanmış olmasından ötürü derin bir sessizlik içinde aynı zamanda kıs kıs bıyık altı tebessümüyle takip eder bu tarz şeyleri...

Bazen kime neyi nasıl anlatırsın şaşırır kalırsın...

Zor durum... Belkide değil...

Tılsımsız yerlerde muvaffak olmamız temennisi ile... Rast Gele...

Safakk

Bilgili Üye
Bence ki denemedim

1) kendimizi korumalıyız, abdest, halka , zikir, Kur'an
2) çekilmesi için ifrite ihtar
3) cekilmeyecegi icin yakici dualar ve Kur'an

Vede mangal gibi yurek, gece karanlıkta vede sogukta, en tehlikeli varliklarla tam olarak bilemedigimiz bir savas, benim bilgim az ama bence teorigi bu, pratik yapacakmiyim belki
İnşallah yaparsın diyeceğim usta ama kendine dikkat et derim pratik yaparken gece telikeli oluyor cinler vede ifritler kendinden eminsen pratik yap

sef_er

Operatör
Safakk yok ben bilmem bu işleri bilenlerden ögrenecez inşallah, samimi uyarin icin tesekkurler

Safakk

Bilgili Üye
@Safakk yok ben bilmem bu işleri bilenlerden ögrenecez inşallah, samimi uyarin icin tesekkurler
Rica ederin usta bilenlerden derken seninde Çin’in yada ifritin olması lazımki geceleri çıkarsın gezmeye ama geceleri onlarla uğraşacak gücün yoksa iç tavsiye etmem usta Allah mafaza içte bulaşma bu işlere derim sana ben bıktım cinlerden vede cincilerden tavsiyem iç bulaşma.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
ne alması ustam : ))

canı cehenneme öyle malın.

torunları gelsin bizi bulsun işleri ne
: ))
şükür sadece oraya bağlı değiliz.
Yine tekrarlıyorum tanıdığın babayiğit varsa gelsin ama baştan söyleyeyim

ben hacı hocanın bu tür yerleri alacağına inanmıyorum : )))
Değerli ustam site üzerinden ikinci kere gelsin diye iş ortaklığından söz ediyorsunuz. Bu site kurallarına aykırıdır bilginize. Lütfen tekrar etmeyelim.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Değerli ustam site üzerinden ikinci kere gelsin diye iş ortaklığından söz ediyorsunuz. Bu site kurallarına aykırıdır bilginize. Lütfen tekrar etmeyelim.
He o yasak idi dimi. Unuttuk biz onu :))

Y2J

Aktif Üye
o zaman sana neden terketmeyecekleri anlatayım.
öncelikle okuduğun kitapta geçen terketme olayı onların evini taşıması göç etmesi olayıdır.
Burda durum farklıdır.
Büyü yapılırken ifrit kabilesinden isim olarak oraya mühürlenir ve şu şartlar yapılmayana kadar verme denilir.
şimdi sana soru? Nasıl bir söz ile bunlar bağlnıyor? Neden terketmiyorlar onları o kadar bağlı tutan şey nedir?
kuranda “onlara yıldızlı sözler söyledi” diye geçer.
bu bahsettiği yıldızlı sözler nedir?
önce bunları ifşa etmek gerek.
büyü kitabını yazdıran ve büyücüleri eğiten bizzat şeytanın kendisidir.
yani şeytan büyü kitabını elinde bulunduranlara, katletme zina ve kan yolu ile (İfritlerde bu kullanılır, diğer cin kabilelerinde tütsü bile kullanılır onlar kolay) kitaptaki yıldızlı sözleri okuyarak ifritleri şu şu şartlarda şunu yapanlara bu malı teslim edin diye ritüeli bitirirler.
e bu şeytanın işine gelir o yüzden ifritlerde bu şartlar konulmuştur.
yani yapanda yaptıran da şeytanın Allah’a verdiği söze Ademoğlu’nu saptırmaya çalışıyor.
Şimdi ifritlere de, şeytan lanetlisinin “çocuklarım” dediğini biliyoruz.
Şeytan lanetlisinin büyü kitabındaki bu yıldızlı sözleri ifritler için bir “EMİR”dir. Yani babalarının emridir. @Kamhi Leonard , @OsiriS , mayhem işte bu yüzden Emirler’i çiğneyip babalarının yanına gitmezler. Giderlerse babaları olan şeytan laneti onları yakar!

benim bu denli şartlar yerine gelmeden vermezler ısrarımın sebebi bu yazdıklarım idi.
Defineyi tilsimlarken; ifrit gibi güçlü cinleri defineyi bağlarken kan gibi vs necis olan malzemeler kullanılır. Ayrıca bazı yeminli kasemler kullanarak ifrit görevlendirilir. Bu kasemler de genelde iblis yada oğulları güçlu cin melikleri gibi isimler geçer. Görevli olan ifrit görevini yapmazsa, anlaşmaya yani kaseme karşı geldiği için,yukarıda saydığım güçlü varlıklar tarafından cezalandırılır. Bu yüzden görevliler tilsimdan fazla ayrılamazlar. Ayrilirlarsa yanarlar. Bazı büyücü denen mahluklar istediğini yapmayan cinleri, farklı azimet kasemler okuyarak yakmakla tehdit edip işlerini yaptirirlar.

El afaktaki tilsima gelince, ifritlerin obasini terketmesine neden olduğuna göre cin melikleri gibi büyük varlıklara ait bir tılsım olabilir. Tilsimi gomdugunde muhtemelen terk edecekler. Terk etmezlerse muhtemelen yanarlar. Yine de bir buyugume soracağım.

İfritlerin dediklerini yapmadan da gomuyu almak mümkün. Tehlikeli olduğundan normal hocalar bunu yapamaz. Benim tanıdığım bir hoca var. Kasemin tasarruf hakkını aldı. Uzaktan musallat temizleme yapıyor. Bir defasında kasemin görevlilerini gönderip tilsimi bozup bir arkadaş malzemeyi almıştı.

Yıldızlı sözler derken tam bilemem ama azimet yada kasemlerin anlamlarını incelerken şöyle bir şey ortaya cikiyor. Örneğin süfli bir davet yaparken süfli varlığı övüyorlar. Hatta onu Allah muhafaza rab ilan ediyor. Yalvarıyorlar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...