İki yuvarlak oyma

Ali12

Yeni Üye
Ustalar bi bilgi verirseniz

Son düzenleme:

Ali12

Yeni Üye
Ustalar bi bilgi verirseniz

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ali12 kardeşim formun hayırlı olsun ....öncelikle tek resim .. bu sıkıntı ...çevre resimleriyle beraber fotolarını çoğaltırsan yorum gelir .. bu şekilde pek yorum gelmez ...bek kayanın nekadar büyüklükte olduğunu çözemedim ..... sabit kaya dır diyerek çizdiklerimi yoklarsın ...sarı ile işaretlediğim yerlerde de şekiller var ama hayal perest olmamak için çizmedim orayı birazdaha aydınlık çekmeye çalış ...kırmızı ile işaretleiğim kalp bariz belli ....mavi ile işaretlediklerim işaretmidiz göz yanılmasımıdır .... anlayamadım .........rast gele ...

Ekli dosyayı görüntüle 170502

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Resim yetersiz olmuş .Saklama taşı gibi yapısıda öyle duruyor el yapımı sanki ve suyun içinde olması eskime aşınma özelliği aza indirilir . Yapı taşı gibide duruyor .Yetersiz Resimler olmuş .

Ali12

Yeni Üye
Taşın altını açdım1 mtre beton gibi kum çıktı açılmıyor sert kuruduğunda cakmaki vurduğumda 30 sn sonra tuz gibi dökülüyor yavaş yavaş

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ali12

Yeni Üye
Taşı biz çevirdik 3 oyma saklıydı taşın alt kenarındaydi taşın üstündeki ufak oyma içi dürbün benziyor 5 mt yukarıda karşısında bi büyük taş daha var orada bi işaret var

timur964

konularim
kazmak ve turevlerini kurallar gereği kullanmak yasak özen gösterelim . konuya detaylı resim ekleyin bakalım beraber . iyi formlar