İlginizi çekebilir. Zengin gibi görünüyor. Fikri olan varmı.

xxxx

Yeni Üye
resimlerin bazıları ters çıkmış bir tepede yer almaktadır. Farklı noktalardan çekim isteyen varsa çekim yapabilirim birdaha. Yorumlarınızı bekliyroum.

xxxx

Yeni Üye
Aarkadaslar anlamlarını bilen varmı acaba?

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

S.A.DEĞERLİ KARDEŞİM RESİMLERİ TERS ATMİŞSIN DÜZELTIM İYİ FORUMLAR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
birsürü mezar var hemen hemen hepsinin yerlerinide fotograflamışsın. sana en kolay gelen hangisiyse ondan başla işleme. rast gele

xxxx

Yeni Üye
ilk işaretlediğiniz resimde Kayalıklar arkaya doğru fazla gitmiyor. Sol tarafında dikenli otlar var. Alt tarafını kazmışlar hafif ama bişi çıkmadığına eminim fazla kazılmamış çünkü. ikinci işaretlediğiniz resimde ise ön tarafında öteki resimlerde gösterdiğim iki delik var. karşısında büyük bir tepe var. O tepeye de çıktım bir sürü sunak var. Çok Kayalıklı bir bölge. Tahminim kralın yattığı yer bu resimler diğer insanların ki de o tepelerde. Nereden başlamalıyım peki.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Çevreyi araştırmalısın mezar var kilise var yaşam olmuş bir yer resimlerde mağrada var güzel bence cihazla gezile bilir sonuçta kurcalanmış kısmet işi bu işler.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ekli dosyayı görüntüle 159797Neler olabileceğini yazdım @xxxx bu resimde mağra gibi geldi sen sorunca baktımda yanılmışız yakınlaştırınca daha farklı şeyler gördüm . bu alanda iyi bir resimleme ve keşif yapmadan işlem yapma önce işaretli olan yerlere yakından bak resimle bizimle paylaş gerekli bilgiyi vericeklerdir arkadaşlar şuanki resimlere göre şurdan başla diyemez kimse diyende atar tutar .

xxxx

Yeni Üye
Otlar var ama mağra yok. En sağdaki işaretli yer öyle. En üstte işaretli yer de Diğer resimlerde görmüş olduğunuz Kare kare 6-7 tane izin olduğu kayalık zaten. Diğer işaretli yerlere bakacam.