İnanılmaz! Türklerin Kayıp Hazinesi Librazhd'de

Danieli

Member
[QUOTE = Archeologyofksş; 502 043] duhet të mësojnë Arnavutça tip u di vendin e gabuar për anëtarët u di eng ose lang.if tjetër u kam një pyetje u mund të dërgoni mua [/ QUOTE].

[QUOTE = Turko; 505 766] Çfarë bëni ju duan të mësojnë? [/ QUOTE]

Can you find data in Turkish archives?

Danieli

Member
Is there anyone who can find any old maps, or any story about a treasure lost in the Ottoman period in Albania?
Perhaps and by searching the Turkish archives.
I would like to cooperate.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Danieli müdürrr canını sıkılıyor senin arada bir ateş almaya gelirgibi uğruyonn.. Hazine filan yok biz öylesine takılıyoz.bir nevi. S. T. K gibi düşün. Kültürel zenginlikleri ve varlıkları nasıl daha iyi koruruz. Derken sen geldin. Accık katkıda bulun öneri sun naapalımm..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Danieli herşey ide çeviri programları çeviremiyo. İşte bende mecbur Türkçe yazıyım yabancı dilde karşılığı olmayan cümleleri..mesela sen yurtdışına ayakkabı alcan İngilizce de bakalım. Benim ayaam taraklı geniş kalıp istiyor de yada pazarlık yaparken ben alıcıyım bana kaça olur. De çevriliyor bakalım. Anca şöyle olur... Ayem reciveer. Kusura bakma alınmaca yok aç bir konu. Çıkalım meydana şöyle dönedöne oynayalım millet bir yiğit görsün.. Söz sende. Ama????????. Olmasın

Turko

Uzman
[QUOTE = Archeologyofksş; 502 043] duhet të mësojnë Arnavutça tip u di vendin e gabuar për anëtarët u di eng ose lang.if tjetër u kam një pyetje u mund të dërgoni mua [/ QUOTE].

[QUOTE = Turko; 505 766] Çfarë bëni ju duan të mësojnë? [/ QUOTE]

Can you find data in Turkish archives?
Çfarë doni të gjeni? Çfarë po kërkoni? cilat dokumente dëshironi?