Insan aldandi

ȘİRA

Yeni Üye
Nedir bu site ile alıp veremediğiniz ? Yoksa sizde Romanın gönüllü bekçilerindenmisiniz !! Doğru heryerde her platformda hayatın her alanın da doğrudur... Eğri ise her durumda eğridir... Misal siz sivrisiniz belliki her yerde sivrisiniz :) Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır diyor Rahmet Elçisi burda size katılıyorum.... Son olarak Hayırdır kiramen katibin'denmisiniz de İsimleri yazıyorsunuz ? Kara defteri elinizden düşürün kininizi nefretinizi bir kenara koyun ki saygı duyulasiniz....
Senin.hevesini istedigini biliyorum o yuzden benim.kalbim diyorki sana duzelt kendini farkinda degilsin cunku ...

ȘİRA

Yeni Üye
Sütden çıkmis her kaşık aktır .
Önemli olan kaşığın içinden çıktığı sütü ak birakmasidir .

En başa Sakın beni yazmayı unutma bende el feneri var 😊
Senin isigin seni aydinlatmiyor bu alemi nasil.aydinlatsin sizi mantarlar )))

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
En basta sen aldandin nedenmi.!!!!
Bu sitede yonetici oldugun icin !!!
Bu siteye sahip cikma ey insanoglu..
Dogruya sahip cik ozaman herseyin dogru olur..!!
Yanlisa susarsan dogruya sahip cikmassan es dost ahbab site vs.ozaman aldanmis olursun.
Hepınız kapak olsun kara deftere isimlerinizi yaziyorum ozaman nasil gorunursunuz bilmiyorum...!!!
Esselamualeykum mübarek mutlaka aldanmışımdır sana karşı bir kusur ettikse affet kurbanim ama bu siteye yönetici olmaktan hic bir zaman pişman olmadim
Bizler ışık olmaya talip deyiliz sadece buzimkisi hatırlatma her insanin fıtrati farkli hareketlerimiz her insana hitap etmeye bilir ama hiç kimseye adaletsiz davrandiğımı düşünmüyorum eğerki bilmeyerek sana bir kusur ettikse söyle bilelim telafi edelim

Şunu bilmeni isterim cahil olabilirim ama asla edepsizlik yapmam bu benim fıtratım

İnşallah alaldananlardan olmayız

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yazarimda kacacak delik ararsiniz .
Yaz biz bir delik bulueuz kaçacak sen müsteri ol kurbanım
Şira kelimesi, satışa çıkarmak, satmak, sunmak manasına gelir. Iyi bir isim seçmişsin ama bize iyi şeyler iyo kelimeler sat ki ibret alqlım inşallah