İnsan figürü mü?

Şirvan

Operatör
El büyüklüğünde bir taş işaret alamaz. Kirilmış figur olabilir veya doğal taştır

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Polat1 son eklediğiniz taş ta aynı yerden sanırım. Zarif bir işçiliği var. Sanatsal bir mezar yada mabede ait olmalı. Çevreyi fotoğraflayıp ufak ufak araştırma yapın

Polat1

Yeni Üye
Üstadların verdiğiniz cevaplar için hepinize teşekkür ediyorum evet o taş ile çok yakın iki taşın arası yakın zaman da alan fotoğrafı atacağım güzergah olarak şehre yakın fakat biraz tepe bir yerde kalıyor şuan hava yağmurlu en yakın zaman da alan fotoğrafı atacağım sizlerin fikirlerini almak için.

Polat1

Yeni Üye
Üstad Meltun helal olsun valla nasıl gördün o kadar simgeyi sence bu taşa tam olarak yorumun ne senin rica ediyorum bir yardımcı ol bana

R00T

Profesyonel
Co Admin
Taş doğal.Çevreden görüntüler ekle özellikle işaret olarak birşeyler varsa.

Meltun

Bilgili Üye
Üstad @Meltun helal olsun valla nasıl gördün o kadar simgeyi sence bu taşa tam olarak yorumun ne senin rica ediyorum bir yardımcı ol bana
Sn;Polat1
Bu taşın bulunduğu yerde bir çalışma yapacaksınız kanaatindeyim.Öncelikle bu işareti doğrulayacak yuvarlak sofra diye tanımlayabileceğimiz bir taş daha olması gerekli, bulur paylaşırsanız konunuz ondan sonra daha detaylı bir hale gelecek bilgim dahilinde size buradan yardımcı olacağım.Saygılarımla

Polat1

Yeni Üye
Sn; Meltun Üstadım en kısa süre içerisinde ne zaman bir ışlem başlatırsam sizi bilgilendireceğim çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Polat1

Yeni Üye
R00T Üstad belirtilen işaretler var ama siz doğal diyorsunuz anlayamadım?

R00T

Profesyonel
Co Admin
İlk foton var ya avuçta taş.Gözlük gibi denmiş.Ona doğal dedim.Lütfen fotoğraflama nasıl olmalı o konuyu okuyunuz.Fotoğraflar paylaşınız.İnşaAllah güzel işaretler bulacağınızı umuyorum.