İnsanin gözünü toprak doyurur ibret ola

bilmemkinedesem

Engellendi
S.a vakti zamanında x bir yerde kapalı bir kuyu vardı bizim rahmetli yeri biliyordu lakin emin değildi rahmetlinin yanina. X birisi geldi dediki x yerde kapalı kuyu var haritalı gel gidelim senin orada sözün geçer bizim rahmetli çok hızlıydı o. zamanlarda 200 km az geliyordu hızına para çoktu anlayacağınız neyse x yere gittiler x adamları buldular dedilerki burada bir kuyu var ama kapalı aha da harita oovvvv abi biz bu isi hallederiz dediler ağızları kulaklarına dek geliodu gülmekten hadi çalışalım!!! ya abi sende simdi harman zamanı kalabalık harman bitsin bizsizi ararız ne demek şöyle olalım böyle olalım bizde yamuk olmaz biz sağlam adamlarız bizim rahmetli inandı tabiki yeminler havada ucusuyordu neyse 6 ay zaman zarfında adamlar 3 kişi çalışıp kuyudan tarif edilen yerden girmişler. bilen bilir ne olduğunu lafı fazla uzatmadan kuyu ile oda arası uzun olunca demişler ki birisini daha yanımıza alalım tabi kim olacak is sıkıntı neyse köyde fakir dünyalık bir şeyi olmayan x karar kılmışlardır tabi x duyunca heyacandan sasmis az bir parca alıp ferahlamak istemişler neyse bunlar 4 x kafadar haber tez yayılıyor x yerdeki adamla temas kurmuşlar az bir meblağ almışlar x demiski ağzınizi sıkı tutun tedarik edeyim bitirelim demiş tabi 3 x mutabık kalmis 4 x e birşey edememişler 3 x biraz ferahlamislar 4 x e kendilerinden az eskik vermisler 4x uçmuş tabi 3x biri oğluna hediye almış 4x gel len buraya öne demiş bubam aldı güzelimi demiş hmmm 4x demiş benimki niye eskik kurban demiski şimdilik bu kadar az sapret tamamlayacagiz olmaz taş tamam isterim len azdur yok 4x olurdu olmazdı derken 1x bunu hirbalamis 2 ve 3 cü x haber. salmış tabi 3x bir olup 4x bir perişan etmiş tabi küfürler havada uçmuş ne ise 4 x dururmu perisan köyün garibani heyt hemen x cendermeye tabi x cenderme birüst cenderme il cenderme te tabi 3 köy apluka ne var ne yok toplamıştır hal boyle olunca 3 reo kamyon taşımış tabi bakakalmislar kaçan balik 4x de beyaz saray dinlenme tesislerine hmm tabi hikâyenin sonunda bir yere çıkması bilen olmamış sapreden derviş muradına ermiş kalın saglicakla

posedion

Member
matematik problemi okuyorum sandım bir ara :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kardeş sen ne yasadın önceki hayatında. ne anlatmaya calısıyon biz kimiz nerdeyiz onlar kim ..haaa geldikmii

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bu yeni nesil kafa bulmak icin ne kullaniyor merak ediyorum...????

eski

Editör
Bişey anlamadım.
Eşkiya sayıları gibi olmuş. 4X 3X 2X 1X .
4x . 3x - 2x + 1x = ?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
×+×+×=3×
1 kamyon sarı kız=3× ise
4×= kaç kg sarı kız?
İşlemin jandarma tarafından kalanı kaçtır?

A) Jandarma hepsini alır
B) Hepsi içeridedir
C) Malın kalanı kuyudadır
D) Kuyu derindir

hepastios

Editör
Halen düşünüyorum kardeş bi yorumda yapamıyorum yani basılıp kaldım yinede emeğine sağlık