İş var midir ?

Storm

Editör
burası çok güzel bir yer, çubuk ile her şey bulunabilir, o taş örülü yerlerin üstünde çubukla değerli bak, armut dut alıç ağaçlarının çevresinde altında çubukla dolaş ve mıcır topluluğu olan yerler benim favorim @Storm ustam kolay ve rast gelsin inşallah
İnşallah aga cümlemizin işi rast gelsin benden cok senin işin rast gitsin. Çubukl arada yolluyorum koyunları otlatırken

Storm

Editör

poseidon2023

Uzman
cizimle ilgisi yok tünel orda olmaz araziye oturmuyor

bu ola bilir ve tünel diyer tarafta ola bilir yada ortada ola bilir

Storm

Editör
cizimle ilgisi yok tünel orda olmaz araziye oturmuyor

bu ola bilir ve tünel diyer tarafta ola bilir yada ortada ola bilir
Çıkıntı ben giriş olarak hesapladom aga ora da öyle kare şeklinde çıkıntı var. Ya mineral e yakalandıö ya da baya uğraştırır burası

adem44

Bilgili Üye
Burda gomu olabilir herhangıbı oymaya murc degmısse işaret de gunesin battıgı yerden goğdugu yerleri tara gomu gomen kısi gunesi hesaba katmıstır dedoktorle gomumara define de işaret mantıgı sır ustam Bi Allah biliyor bide gomen kişi ermeni kasa işaretleri fıyasko bir oyma bir kanal kac kısı boyle işaret biraktiki belkide 5 si gecmez mezar belli baslınişaretler tamam definede kırık kaya murcun degdigi her kaya işaret olarak degerlendirilmesi mantıklı eger gomu yoksa gunesin battıgı yada doğdugu istikamette yerde kaya varsa o kayada murc degen yer ara olurya o kayanın dibinde bir kup olabilir gunesin battıgı ve doğdugu istikamet gomu için vaz gecilmez bir adet oldugunu dusunuyorum .

poseidon2023

Uzman
bir iki üç anlatırız cizeriz söyleriz gerisi sana kalmış kafana göre hareket et

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aleminyum veya gumus cubukla da bak kardasim. İyice teyit et. Bakarken zihnini bosalt. Sartlanmadan bak ve imkan varsa 4 cepheden derinlik al. Oda burada degilse SOL tarafu da resimle, orayada bir goz atalim insallah.