İşaret mi yoksa dogalmı bilemedim

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Isaretmi degilmiye takilmamak lazim kardesim. Magaranin girisini uzak yakin resimleme sansiniz varmi. Tarihi yollarin oldugu yerlerdeki magaralar onem arz eder ve gizli gecisler olabilir. Magaranin cevresinden ve uzerinden bosluk bakma gibi bir imkaniniz varmi. Sin resmi komple temizleseydiniz ne oldugunu gorebilirdik. Fakat guzel bir iscilige benziyor. Kapama tasida olabilir yada bir, isarettde olabilir tam anlayamadim kardesim. Guzel yere benziyor bos birakmamak lazim. Selametle

Son düzenleme:

meraklı36

Yeni Üye
tamamdır . ben tekrar vardıgımda temiz bir sekilde resmini atarım yardımlarınız iiçin tesekurler

meraklı36

Yeni Üye
birde kızıl elma kardesim bu işareti buldugum yerde calı vardı calıyı kesmem gerekıyordu keserken altından cıktı ve ben temızledım etrafını benden baska kımsenın bılmesı ımkansız gıbı bırsey bırde eskıden orası balta gırmez bıryerdı yenı yenı yol yapıldı.

Şirvan

Operatör
Mirkut usta gerekeni söylemiş . Bende bir yorum yapayım konuya daire icinde sunak 1.si mağara içinde meftanin saklı odası .. 2.si kuyu der

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
birde kızıl elma kardesim bu işareti buldugum yerde calı vardı calıyı kesmem gerekıyordu keserken altından cıktı ve ben temızledım etrafını benden baska kımsenın bılmesı ımkansız gıbı bırsey bırde eskıden orası balta gırmez bıryerdı yenı yenı yol yapıldı.
O zaman burayı takip edip bir defa resimleme için gideceksiniz 2. Gidişiniz çalışma için olacak 3.olmayacak

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
O zaman burayı takip edip bir defa resimleme için gideceksiniz 2. Gidişiniz çalışma için olacak 3.olmayacak
Usulunce resimlemezseniz 10 defa da gitseniz girisi size soylemek cok zor.
Resimleme konusunu iyi inceleyip gidiniz.
Zira tum yorumlar resimlere bakilarak yapilmaktadir, dogal olarak.
Daire ici sunaklar kiymetlidir. Heba etmemek lazim.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör

meraklı36

Yeni Üye
tatar kardesım fotoda ısaret etıgın 3 işeretın biri yok dıyer 2 sı var . cizdigin okun sagındaki var

meraklı36

Yeni Üye
etrafında farklı işarete benzer seylerde var ama onların tasları yumsak bır cakı ıle esılebılır kıvamda . istersen onlarıda yollayım
. arazıyı bılıyorum arayızıde anlatabılırım

meraklı36

Yeni Üye
birde arama izni cıkarmak cok masraflımı. milli parka giren yerlerde arama izni cıkartılıyormu . ayak izi varda biryerde milli parka gırıyor orada arama ıznı cıkartabılırmıyım

meraklı36

Yeni Üye
tesekurler o zaman kalsın yerınde . yardımlarınız ıcın herkese tesekurler