İşaret mi?

Bedfellow

Member
Sa , arkadaşım işarete benzettiği yeri sizlere sormam için hafta sonu fotoğraflarını çektim. Sizce işçilik var mı , doğal mı ? Biz V işaretine benzettik, işaret Batı’ya bakıyor.Yeri kısaca anlatayım, Deniz kenarı, civarda kayalıkların için bir çok tünel var. V’ye benzettiğimiz işaretin yaklaşık iki metre önünde farklı bir görsel daha var. Doğal da olabilir emin değilim fotoğraflamaya çalıştım.işaretli fotodaki kol daha uzun. Uzun tarafın uç kısmı içe doğru 3-3.5 cm kadar çukur. Bir anlam ifade eder mi? Yorumlarınızı esirgemeyiniz lütfen[video=youtube_share;Zhxg9WB56_M]https://youtu.be/Zhxg9WB56_M[/video]
[video=youtube_share;qPcpiQkFlVs]https://youtu.be/qPcpiQkFlVs[/video]

Bedfellow

Member
Ayrıca son fotoğraftaki çukurla alakalı şimdi video izlerken farkettim 12-13-14. Saniyelerde görünüyor taşın önünden arkasına kadar kanal gibi kesme emaresi mi var ?bu fotoyu yüklemeyi unutmuştum V işaretinin sağ tarafında denize doğru kayanın altındaEkli dosyayı görüntüle 233413

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eger v ise guney tarafinda kayalik alanlarda zirvede canak bakabilirmisiniz. Selametle kal

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 233415 Mirkut Ustam bu işaretli taraf daha uzun kuzeye denize doğru bakıyor. Uzun tarafı 8 cm kısa tarafı 6 cm. Ve uzun tarafının ucu 3 cm kadar çukur . Bu bir anlam teşkil eder mi ?
Anlam ifade edebilir tabiki hatta giris az sag caprazada atabilir. Benim size sordugum yeride arastirabilirseniz daha saglikli olacagini umuyorum. Bshsettigim yeri biliyormusunuz. Selametle kal

Bedfellow

Member
bu işarete gitmek için Güney’den 100 mt kadar yürüdük. Dikkatimizi bir şey çekmedi.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Bedfellow bu işaretin g.batı tarafları nasıl?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
V nin iki ucuda kapalı, ok işareti gibi düşünün. O yönde araştırma yapın

Tastan

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 233415 Mirkut Ustam bu işaretli taraf daha uzun kuzeye denize doğru bakıyor. Uzun tarafı 8 cm kısa tarafı 6 cm. Ve uzun tarafının ucu 3 cm kadar çukur . Bu bir anlam teşkil eder mi ?

Ustalarımın yorumlarını dikkate al dikkatle incele birde uzun tarafı8×72cm olarak on metreye kadar kontrol et 3cm derinlik sana noktanın derinligini vermiş olabilir buda aklında olsun rast gele