İşaret varmı Yardımcı olur ve yorumlarsaniz cok sevinirim

Uclucombo

Yeni Üye
Yaw ne kiziyiin hakaretmi ettik kufurmu alaymi ettik dalgami gectik mod senin kopeen olsun neye ookelendin
Anat hele biz defineci gomucuyuz nisantasinda entel dantel degiliz icimiz disimiz bir
Ne deseydik eyiydi soordaki dasi kaldir altindan defineyi kupu alget desek eyiydi deemi
Gardas yok yükleme dedin sinir bastı.
Desende yapmam devlet memuruyum biladerim toprakta yatacagina devletimde dursun derim.hamd olsun durumum eh işte fena değil-dir.degerse eğer jandarma vs 20 km gidip gelecem izinler vs vs.detaylarida bilmiyom tam anlayacağın.zaten tatile geldim bir hafta falan durup angaraya gidecem gene.neyse gereksiz gerilim oldu.yarin gotum yerse gider çekerim alttan üstten yandan geniş acılı.dogal bi şey değil gibi ama sanırsam

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Gardas yok yükleme dedin sinir bastı.
Desende yapmam devlet memuruyum biladerim toprakta yatacagina devletimde dursun derim.hamd olsun durumum eh işte fena değil-dir.degerse eğer jandarma vs 20 km gidip gelecem izinler vs vs.detaylarida bilmiyom tam anlayacağın.zaten tatile geldim bir hafta falan durup angaraya gidecem gene.neyse gereksiz gerilim oldu.yarin gotum yerse gider çekerim alttan üstten yandan geniş acılı.dogal bi şey değil gibi ama sanırsam
Dogal degil olsaydi seni zorlamazdim
Madem niyetlendin ac bak
Gerginlik fayda getirmez burda
Vurkac taktigiyle bak mekana
Oyle uzak bi yerde ispit sorunu yoksa
2 saat dur cay yap ateste takil gozlem yap varsa bisey al get kufur etseler gomunun yeraltinda kaldigi gibi koymaz bana
Senbeni tanimiyiin defineci dostuyum ben
Aasam gecmis mesajlarimi oku zikrimi fikrimi anlarsin

Uclucombo

Yeni Üye
Dogal degil olsaydi seni zorlamazdim
Madem niyetlendin ac bak
Gerginlik fayda getirmez burda
Vurkac taktigiyle bak mekana
Oyle uzak bi yerde ispit sorunu yoksa
2 saat dur cay yap ateste takil gozlem yap varsa bisey al get kufur etseler gomunun yeraltinda kaldigi gibi koymaz bana
Senbeni tanimiyiin defineci dostuyum ben
Aasam gecmis mesajlarimi oku zikrimi fikrimi anlarsin
Sana bir sivas ata sözü diyem.
Tasaklarini gezdirenler yesin.
Yaw biladerim uzak ama neresini kazam anlamam ki mk.altinimi kazam karsinimj kazam.cektigim resimlerde de pek anlaşılmıyor ki sen geniş açı dedin.yarin ola hayrola ne diyem :)

Mal bulanındır

Sana bir sivas ata sözü diyem.
Tasaklarini gezdirenler yesin.
Yaw biladerim uzak ama neresini kazam anlamam ki mk.altinimi kazam karsinimj kazam.cektigim resimlerde de pek anlaşılmıyor ki sen geniş açı dedin.yarin ola hayrola ne diyem :)
Bu alttaki yere ahat bakilmiyii yaklastirinca bulaniyi geriden 4 tarafli yakin uzak bide yuksek dasi basina cik havadan cek net resimlerini gedersen
Mesakkatli istir definecilik
Sen maas almak icin biray beklemiyinmi onunbunun agzininkokusunu cekmiyinmi

https://definesohbeti.com/attachments/screenshot_20200701-152401_whatsapp-jpg.282035/

Uclucombo

Yeni Üye

Ulak

Yeni Üye
Bu bölge muhtemelen eski Ermeni yerleşim yerlerinden biridir. Senin kayada bir şey var mı yok mu bu fotolardan belli olmuyor ama karşıdaki tepede bir kaya var ya, orası muhtemelen kutsal sayılan bir yerdir veya kutsal sayılan bir yerin işaretidir. Bu bölgede bir şeyler olması çok yüksek ihtimaldir. Belirgin işaretler üzerinden yürümeye gayret et. Çeşme, şelalele, nehirlere yaklaş. Kolay gelsin.

Uclucombo

Yeni Üye
Bu bölge muhtemelen eski Ermeni yerleşim yerlerinden biridir. Senin kayada bir şey var mı yok mu bu fotolardan belli olmuyor ama karşıdaki tepede bir kaya var ya, orası muhtemelen kutsal sayılan bir yerdir veya kutsal sayılan bir yerin işaretidir. Bu bölgede bir şeyler olması çok yüksek ihtimaldir. Belirgin işaretler üzerinden yürümeye gayret et. Çeşme, şelalele, nehirlere yaklaş. Kolay gelsin.
Aynen ermeni bir kaç köy varmış eskıden cıvarda. Bırde baska bır hayvan figuru oldugunu dusundugum resımler var beyler su sekılde. Tam karsısında ters hac var sankı duz bır yuzeyde. Kafanın oldugu kayanın arkasıda bır garıp sankı. Mk kafayı yedım galiba.fena sardırdım hayal gucumde olabılır tabı :)

Mal bulanındır

Aynen ermeni bir kaç köy varmış eskıden cıvarda. Bırde baska bır hayvan figuru oldugunu dusundugum resımler var beyler su sekılde. Tam karsısında ters hac var sankı duz bır yuzeyde. Kafanın oldugu kayanın arkasıda bır garıp sankı. Mk kafayı yedım galiba.fena sardırdım hayal gucumde olabılır tabı :)
Bak soldaki siiri okuyanbenim sagdaki sensin dun tav ettin beni sira bende;)?