İşaretler

Gamaci61

Yeni Üye
Selamun aleykum yan yana uc tepenenin ustunde kare oymalar var birde tepenin araka yamacinda kare ve yuvarlak oymalar var hepsinin resmi yok bazilari var onlarida yukleyemiyorum hata veriyor yardimdici olursaniz sevinirim

SelçuK

DogacıyıZ
Resim ekle etraflı ve detaylı olsun bakalim

atillabb

Member
Oymalar Hakkında tecrübeli abilerimizin dedigi oymaların hemen yanında veya altında mezar bulunur bilmem ne kadar dogru

hades40

Bilgili Üye
Doğrular veya yanlışlar görsellerle tartışılır bu haliyle sadece farazi muhabbet olur..

D

deniz_efe

Misafir
Selamun aleykum yan yana uc tepenenin ustunde kare oymalar var birde tepenin araka yamacinda kare ve yuvarlak oymalar var hepsinin resmi yok bazilari var onlarida yukleyemiyorum hata veriyor yardimdici olursaniz sevinirim
@Gamaci61 hoş geldiniz aramıza.
Vallaha üç tepe olayını severim ben, hedef ortadakidir.
Kare ve yuvarlak oymalar zemindeyse mezar sunu çukurudur ve mezar verir.
Kaya yüzeyinde ise niştir ve yine mezar verir fakat üslubu ve medeniyeti farklıdır.
Fotoğraf yükleme konusunda şu linke bak ...

http://www.definesohbeti.com/oneril...ruma-konu-acma-ve-konuya-fotograf-ekleme.html

Sır

Member
Bu 3 tepenin kendi içinde en uzak olanda karelerin mevcut olup mezarların vardır bu tepeden diğer iki tepe istikametin yürü aşağıda batı yada guneye uzantili bir eski pınar var bilir misin bölgeyi bilmiyorum