işaretten anlayan

palamut

Yeni Üye
merhabalar arkadaşlar bana işaretten anlayan profesyonel bir üstad yardımcı olabilir mi
Acaba işareti koyacağım siteye ama öncelikle bir kaç soru sormam gerekiyor konu ilke ilgili dediğim gibi işaret uzmanı olacak çünkü işaretle ilgili bir çok yorum aldım ama herkes birşey söylüyor çünkü bu işaret dünyada 1 tanedir başkada asla göremez kimse görünen birşey değildir merak eden olursa bana yazsın oky siteye girip kontrol edeceğim tekrar saygılar

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
merhabalar arkadaşlar bana işaretten anlayan profesyonel bir üstad yardımcı olabilir mi
Acaba işareti koyacağım siteye ama öncelikle bir kaç soru sormam gerekiyor konu ilke ilgili dediğim gibi işaret uzmanı olacak çünkü işaretle ilgili bir çok yorum aldım ama herkes birşey söylüyor çünkü bu işaret dünyada 1 tanedir başkada asla göremez kimse görünen birşey değildir merak eden olursa bana yazsın oky siteye girip kontrol edeceğim tekrar saygılar
O dediğin oyle olmuyor kurbanım senmi hint kumaşisın işaretmi ? atarsin site ustalar değerlendirir buradaki ustalar sizin elinizdeli işareti göreliml diye yalvarmaz hem nerden biliyorsun dunyada tek olduğunu

oymak beyi

Bilgili Üye
işareti koyacağım siteye ama öncelikle bir kaç soru sormam gerekiyor konu ile ilgili..... yani imtihanı geçersek fotoğrafı yukleyeceksiniz ☺.. üslubunuz hiç hoş değil. fotoğrafın da işaretin de senin olsun ben şahsen ilgilenmiyorum.

palamut

Yeni Üye
Yanlış anlamayın ustalar bir kaç soru sorucam manasında dediğim kafama takılan bir kaç soru sorucam anlamında demek istedim yanlış anlaşılmasın kesinlikle baş tacısınız dünyada tek işaret dememin sebebini fotoğrafı koyunca anlayacaksınız böyle bir işareti görmeniz imkansızdır diyebilirim bugün atarım fotoyu :)

palamut

Yeni Üye
işareti koyacağım siteye ama öncelikle bir kaç soru sormam gerekiyor konu ile ilgili..... yani imtihanı geçersek fotoğrafı yukleyeceksiniz ☺.. üslubunuz hiç hoş değil. fotoğrafın da işaretin de senin olsun ben şahsen ilgilenmiyorum.
Dur mübarek fotoyu atayım ondan sonra ilgini Çekecek mi görürsün bence hemen gitme :)

Aaaaa

Yeni Üye
Bu saatten sonra üstadlarin, nokta olarak yerini bile görseler söyleyeceklerini tahmin etmiyorum

Karabulut

Operatör
Görünen birşey degildir demişsiniz merak etmedik desek yalan olur Görebilirsek inşallah ?

palamut

Yeni Üye
Üstadlar bu fotoğrafa yorum yapmanızı istiyorum Böyle bir şey görenin olduğunu tahmin etmiyorum ama fotoğraf hint kumaşıdır bakalım ne yorumlar alacağım Bekliyorum selametle üstadlar

Ekli dosyalar

Semihh

Bilgili Üye
Üstadlar bu fotoğrafa yorum yapmanızı istiyorum Böyle bir şey görenin olduğunu tahmin etmiyorum ama fotoğraf hint kumaşıdır bakalım ne yorumlar alacağım Bekliyorum selametle üstadlar
Bildiğimiz mihrab bu...

palamut

Yeni Üye

Ekli dosyalar