işaretten anlayan

Semihh

Bilgili Üye
Üstadlar bu fotoğrafa yorum yapmanızı istiyorum Böyle bir şey görenin olduğunu tahmin etmiyorum ama fotoğraf hint kumaşıdır bakalım ne yorumlar alacağım Bekliyorum selametle üstadlar
Giriş arayacaksin burda giriş oldugunu soyluyor diye düşünuyorum...

palamut

Yeni Üye
Bildiğimiz mihrab bu...
Üstad bu yerin altında çıktı 4.80’de yani önü elle sıvanmış hiltiyle vurunca önündeki parça düştü işaret ortaya çıktı bu işaret sigara paketi büyüklüğünde 33 kiloluk hiltiyle çalışıldı boşluk sesi geliyor ama nerden geliyor belli değil bu işaretin aşşagısına 6 metre daha inildi su tuzagı patlatıldı su basıyor sürekli 7 su motoru yandı burda anlayacağın bulunamadı hala malzeme

palamut

Yeni Üye
buraya ciddi anlamda yorum yapacakları bekliyorum bu fotoya yer hala duruyor dediğim gibi çalışılma yapıldı kuyu şeklinde açıldı burası 4.80 metrede çıktı bu işaret sigara paketi büyüklüğünde bu işaretin boyutu hiltiyle çalışırken muhtemelen önündeki parça düştü işaret ortaya çıktı ve bu işaret suyla temas edince biraz eridi çok ilginç ki işaret içinde işaret var burda 6 metre daha Aşşagı inildi işaretin 1 metrekare çapında işarete dogru gidildi boşluk sesi geliyor ama nerden geldiği tam emin olunamadı sürekli su basıyor burası 7 tane su motoru yandı durum bundan ibaret

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yok üstadım ama bu Rusların bir ürünü vardı omu biblo gibi iç içe çıkıyor boy boy :)
Ha anlamışsin senin ışaret üç aşamali tuzağın birini tesadüfenmi beryaraf ettin bilmem 2 tuzak daha olmali sen burayi tesadüfen kazmadin bun benzeri dışarındada olmali hint kumaşı

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
buraya ciddi anlamda yorum yapacakları bekliyorum sen bu kelimeyi çok kullaniyorsun demedi deme
SSana cevap yok sen başka kapi ara emi

palamut

Yeni Üye
Ha anlamışsin senin ışaret üç aşamali tuzağın birini tesadüfenmi beryaraf ettin bilmem 2 tuzak daha olmali sen burayi tesadüfen kazmadin bun benzeri dışarındada olmali hint kumaşı
Üstad bunun benzeri dışarıda var gibi duruyor zaten kenarında mezar soyulmuş zaten burası eskiden kalma yerleşim olan bir yer zamanla altta kalmış çok yorumlayan oldu ama tatmin olunmadı çünkü nereye çalışılacak nokta tespit yeri neresidir bilen yok bakınız işaret orjinal dediğim gibi ama bunun yerini gösterecek birini göremiyoruz hala şu dünyada :)

palamut

Yeni Üye
buraya ciddi anlamda yorum yapacakları bekliyorum sen bu kelimeyi çok kullaniyorsun demedi deme
Üstadım ciddi yorum yapacakları bekliyorum dememdeki kasıt çoğu kişi birşeyler söyledi tatmin olunmadıya hani mesela birisine gösteriyorsun adam hemen yeri göreyim diyor yok ben çıkarırım diyor ama çalışmam diyor kimisi yeri görüp yeriyle satmaya çalıştı ondan diyorum yanlış anlaşılmasın lütfen çünkü çok çıktı karşımıza biliyorum diyenler makinalar geldi ama yinede bulunamadı birşey dediler bize peki birşey yoksa bu işareti neden koysunlar dimi bunu yapmalarının bir sebebi var dedim ya eski yerleşim yeri çok eski yani işaretin ne anlama gelindigini bir türlü bulamadık açıkçası

palamut

Yeni Üye
SSana cevap yok sen başka kapi ara emi
Üstadım yorumumu alta yazdım yanlış anlaşılmasın lütfen olurmu hakkını helal et problem yok ben sadece işarete yorum arıyorum işaretin neresinden girileceğini bilmek istiyorum ama nereden girileceğini İnan hiç bilemedik artık yani herkes var diyor ama makina geliyor yok diyor ben burada saygı duyuyorum herkese başımın üstünde yeri var herkesin

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör

Bu konu ile aynı yer.