ıscak havaların içecegi

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
@mayhem

görüyorsunuz değil mi?
yalnızlığı ile baş başa
2,50lt sütaş ayran yarı olmuş
bir davet bile yok
Tamam olay çözüldü; ustamız çok ayran içmekten uyukluyor şu an. Uykunun da sarhoşluğa benzer halleri vardır. Şu anki halin o hallerden biri poseidon2023 ustam. :) çok ayran içmekten. :)

poseidon2023

Uzman
yeeeeeettt ulennnnnn havada olan uydular karada kendini usta sananlar araziyi görünçe çukdiye oturtan var mı ulennn bana yan bakann aga bu sözler tabi sohpet olsun diye maksat muhappet @Kullanıcı

poseidon2023

Uzman
aga kötülere bişey olmuyo çoooook denedimm mayhem sag olasın ayrıntılar kaçmıyo

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
aga ayranı sek içemiyom ondan mastika karıştırıyom ondannnnn @Şirvan :78:
yeeeeeettt ulennnnnn havada olan uydular karada kendini usta sananlar araziyi görünçe çukdiye oturtan var mı ulennn bana yan bakann aga bu sözler tabi sohpet olsun diye maksat muhappet @Kullanıcı
Ahaha :) Allah iyiliğini versin ustam. Gecenin bir vakti güldürdün bizi. Allah seni güldürsün. :)

Sevgiler.

poseidon2023

Uzman
aga evdekileri köye gönderdim bi keyif yapem acılış yapem dedim ayıp ettin bak gel çanakkaleye balık var dedinde gelmedikmi ragıp

poseidon2023

Uzman
amaninnnn enn sevdigim üçünçü sihirli sözz bir kilise iki sandık üç uzooooo @ragıp

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Allah iylini ver sin emi agaaaaaaaaaaa @Kullanıcı
:) Ben uyumaya çekileyim. Zaten siteye faydam olmuyor. Kalabalık yapmayayım bari. Şu zaman sıkıntımı atlatayım o zaman siz görün beni. :) Herkese iyi geceler. Hepinizi çok seviyorum. Sayendr güle güle uyuyacam bu gece ustam. Teşekkür ederim.

Sevgiler.