Işin içinden çikamadim koltuk taşi, kabartma daire ,v işareti lütfen yardim edin

demirkapi

Member
ragıp Ustam bunun gibi 5 - 6 tane daha havuz var aynı hat üzerinde elle oyulmuş olabileceği hiç aklıma gelmemişti bu kadar emek ne biliyim akıl işi gelmedi bana :) diğer havuzlarıda zamanla paylaşıcam sizin gibi değerli ustaların gözünden kaçmayacaktır. Havuzun dibinde bir arkadaşım çocukken yüzerken yılan işareti gördüğünü söyledi ilk fırsatta içine kamera atacağım eğer yılan işareti varsa işin rengi takdir edersiniz değişir. Diğer havuzlardan birinin fotosunu atayım çok harika duruyor masaüstü arkaplan fotosu yaptım :)Ekli dosyayı görüntüle 189326

ustam, yukarıdaki havuz insan elinden çıkmış. Orjinal kaya oyularak yapılmış. acaba tabanında ne gizliyor

aşağıdaki fotoğrafta da X koyduğum taş, oraya sonradan yerleştirme, onun altını kontrol etmen gerek

Ekli dosyayı görüntüle 189310

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
demirkapi kardeşim girebinin ağzı körelmiş köstüreye tut dağbayır geziyon lazım olur ... bu arada dözik 2018 modelmi ?

demirkapi

Member
Ekli dosyayı görüntüle 189345
şu üst kısımda boşluk bakarsın ..
Hocam dediğin yeri benden önce birileri temizlemiş saolsunlar :D o bölge sırf kaya göze çarpan bir oyuk ve dikdörtgen kabartma gibi bir işaret vardı ama yarısı kırılmıs gibi duruyor V işaretide olabilir tam emin değilim fotoğraflamak hiç aklıma gelmedi malesef :/